Odwiedzin 37897334
Dziś 1904
Niedziela 26 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Przegląd auta

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorPrzegląd auta
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2004-07-23 08:58
Opowiem wan interesującą historię, z życia wziętą. Niestety z mojego życia.
Pojechałam zrobic przegląd. Mam zaczepiony nowy hak, więc również był to przegląd tego właśnie haka. Samochód przeglądu nie przeszedł z powodu 2 rzeczy: brömsslang i ABS, który indykował błąd w systemie. Dostałam na to papier. Trzeba było naprawic. Udało mi się znaleźc super mechanika (dzięki Iza, zawsze będę zostawiac auto u Michała!!)
Ten ABS w końcu okazał się działac (!!), no i dzisiaj rano, już ze zreperowanym autem pojechałam zrobic jeszcze jeden przegląd, a tutaj okazuje się, że oni nie mają żadnych zastrzeżenień co do mojega auta! Mają tylko notatkę, że samochód został zarejestrowany z nowym hakiem i tyle.... Ktoś poprostu nacisnął klawisze do komputera w niewłaściwej kolejności. A ja głupia jechałam do przeglądu o 7:00 rano!
  Profil uzytkownika: maggie     
ciotka


Wpisów: 128
Od: 2002-02-08
2004-07-23 10:06
wysokie obroty:

http://auto.gazeta.pl/auto /1,48297,1931135.html
  Profil uzytkownika: ciotka     
alek33


Wpisów: 16
Od: 2004-05-24
2004-07-23 10:25
dlaczego nie zlozysz zazalenia z dolaczonym rachunkiem za naprawe? ja mialem podobna sytuacje ale juz bardzo dawno tamu, w moim przypadku skonczylo sie na zwroceniu koszrow a tak na marginesie to ABS nie jest niezbedny do tego aby samochod przeszedl przeglad pewno obslugiwal Cie szwed i chcial po prostu zrobic Ci na zlosc. srtrasznie duzo dyskryminacjii pojawilo sie w ostatnim czasie pewno dlatego ze duzo polakow szuka tutaj pracy. zycze powodzenia i nie daj sie robic na szaro pa pa
  Profil uzytkownika: alek33     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2004-07-23 10:48
No nie, to akurat nie była złośliwośc... Kolega, który mi zakładał haka, jest też szefem tego chłopaka, który mi robił przegląd, i ten chłopak przeglądał wszystko extra dokładnie (żeby nie podpaśc szefowi chyba, pewnie, że kolega wie dokładnie co jest nie tak z samochodem). W każdym razie najpierw zrobił mi normalny przegląd i napisał co jest nie tak, a następnie taki registreringsbesiktning, że hak jest ok, co wymazało poprzednie blędy. A to co mi zaznaczył i tak trzeba było zrobic wcześniej czy później (ale wolałabym późnxiej!), no ale z hamulcami nie ma żartow. ABS nie jest konieczny, ale jak już jest to musi działac, tak samo jak hak, nie musisz miec, ale jak masz to ma byc poprawnie zamontowany. Ale i tak jestem zła bo musiałam wcześnie wstac!
No i dziwi mnie, że takie rzeczy się zdarzają.
Dzięki za słowa otuchy!
  Profil uzytkownika: maggie     
gigge


Wpisów: 8515
Od: 2002-07-27
2004-07-24 14:56
No nie Maggie powinnas absolutnie zglosic ta nieprawidlowosc. Pomysl, ze maja zly system i auta z usterkami jezdza po ulicach! Okropne az sie boje teraz wyjechac spod domu! A nuz pojedzie ktos z zepsutymi hamulcami albo zerdzewialym zawieszeniem.... bo mysli, ze jak usterki znikly z komputera to znikly tez z auta!

Tego nie mozna po prostu tak zostawic. Masz obowiazek to zglosic dla dobra systemu i wszystkich uczestnikow ruchu drogowego!


  Profil uzytkownika: gigge     
Forum -> Auto-Moto -> Przegląd auta
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Stolarz/Ekipę (Tumba)
szukam (Stockholm)
Sprzatanie Stockholm (Stockhom)
Praca Rusztowania (Stockholm/Katowice )
Mechanik samochodowy (Haninge)
Sprzatanie (Tensta)
Violas Team AB (Sztokholm)
Firma sprzatajaca - Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 28 gości
oraz 0 użytkowników.


W PL działała zorganizowana grupa przestępcza?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony