Odwiedzin 37816706
Dziś 2530
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - JAKIE MACIE SPOSOBY NA TANIE ROZMOWY DO POLSKI

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorJAKIE MACIE SPOSOBY NA TANIE ROZMOWY DO POLSKI
kondziu


Wpisów: 1
Od: 2008-08-30
2008-08-30 14:22
Jesli czesto dzwonicie do rodziny do Polski to mam dla was mysle ze ciekawa informacje. Na rynku pojawil sie nowy operator tanich polaczen do Polski. Firma nazywa sie Mo-Call i oferuje polaczenia do Polski za jedyne 0,021 euro. Wystarczy tylko zarejestrowac sie na stronce mo-call.pl i sciagnac darmowe oprogramowanie na swoja komorke. W ramach promocji kazdy nowy uzytkownik dostaje darmowy kredyt 3.5 euro na przetestowanie uslugi.
Dzieki tej usludze mozna dzwonic bezposrednio bez zadnych numerow dostepowych, zdrapek czy ukrytych oplat nie zmieniajac karty sim
Pozdrowionka
  Profil uzytkownika: kondziu     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2008-08-30 14:43
ja sprawdzam tu:
http://www.cint.se/sweden/ asp20/tele_priser_utrikes.asp
  Profil uzytkownika: iza     
dr.wal


Wpisów: 717
Od: 2005-03-18
2008-08-31 09:16
dzwon do krewniakow w Polsce z "budki telefonicznej"
w polowie rozmowy powiedzcie ze karta/monety sie wam koncza-poproscie by napisali list.

w ten sposob bedziecie miec spokoj,ja uwazam ze telefon jest dla mojej wygody i szlak mnie trafia gdy ten dzwoni a po drgiej stronie jakis telefon sprzedawczyk chce mnie nabic w jakis "super towar" -
chyba wymowie stacjonarny i zadowole sie dwiema "komorkami" na karte -na takie telefony sprzedawczyki niedzwonia,jeszcze nie.
  Profil uzytkownika: dr.wal     
ewa
Sztokholm


Wpisów: 809
Od: 2000-09-11
2008-08-31 14:21
ja oplacam miesieczny abonament w skype

za 4 euro/mies. mam nieograniczone bezplatne rozmowy na telefony stacjonarne do calej unii europejskiej...

poza tym znajomi i rodzina w Polsce moga dzwonic na moj skype'owy numer z polskim numerem kierunkowym - placa jak za rozmowe lokalna...
oczywiscie musze byc podlaczona do komputera, zeby odebrac rozmowe, ale jezeli mnie nie ma to zawsze jest wlaczona sekretarka, na ktorej mozna zostawic wiadomosc

to co mi dodatkowo pasuje z telefonamy skype'owymi to mozliwosc prowadzenia rozmow z kilkoma numerami stacjonarnymi rownoczesnie
  Profil uzytkownika: ewa     
Mwolanski
Göteborg


Wpisów: 311
Od: 2007-07-11
2008-08-31 16:48
Za 600 kr rocznie, dzwonie do 20 godzin za darmo na wiekszosc krajow swiata (stacjonarne) + USA Tajlandia i Japonia komorki za darmo, mam polski numer telefonu z miasta z ktorego pochodze i odbieram telefony od rodziny i znajomych z polski i wszystko to bez uzywania komputera przez zwykly aparat telefoniczny podlaczony do internetu.

Juz wielu osobom pomoglem zapomniec o problemach z polaczeniami przez rozne dziwne programy przy uzyciu komputera, oraz o niby tanich kartach czy tanich polaczeniach z komorki ktore w rocznym podliczeniu wcale tanie nie sa.

Skonfigurowane urzadzenie gotowe do podlaczenia moge wyslac poczta, wystarczy dokupic sobie najzwyklejszy aparat telefoniczny i miec oczywiscie stale podlaczenie do internetu i dzwonisz i odbierasz polaczenia za darmo bez uzycia komputera!

kontakt w moim profilu
  Profil uzytkownika: Mwolanski     
mamkaczuszke


Wpisów: 1037
Od: 2006-09-07
2008-08-31 20:09
jesli nie masz dostepu do komputera ani zwyklego tel jest jeszcze w miare znosnie kupowac karte comviq amigos
  Profil uzytkownika: mamkaczuszke     
Rozet


Wpisów: 34
Od: 2007-10-31
2008-09-02 01:04
Dlaczego nie uzywacie MSN messenger na kompach?To wsio za darmo i macie okazje laczyc sie z waszymi znajomymi z calego swiata!!!I do tego z video!Masz kamerke na lapie to ci daje mozliwosc polaczenia na caly swiat,z mozliwoscia przesylania zdjec,plikow i innych polaczen przez siec!
  Profil uzytkownika: Rozet     
Mwolanski
Göteborg


Wpisów: 311
Od: 2007-07-11
2008-09-06 16:03
tak, ale musisz byc przy komputerze, musisz zakladac sluchawki, nie wyjdziesz bez problemu do kuchni zrobic sobie kawe, i to samo utrudniasz osobe z ktora chcesz rozmawiac

przyszloscia jest technologia telefoniii IP na protokolach VoIP, co widac juz w szwecji i na swiecie, ze wiekszosc operatorow na to przechodzi bo dzieki temu mozna bedzie korzystac rowniez z video rozmow dzwoniac na telefon stacjonarny do osoby ktora tez ma video telefon.

Precz z okablowywaniem sie,
precz ze spoconymi rekami na klawiaturze notebooka, siedzeniem w miejscu i problemami z jakoscia dzwieku jak dzwonimy za pomoca komputera

  Profil uzytkownika: Mwolanski     
marek_h
Malmö


Wpisów: 17
Od: 2008-09-10
2008-09-10 00:55
http://www.sipmax.pl/?show =cennik

Taniej sie juz nie da .

Uzywam sam tego serwisu. Jesli potrzebujesz pomocy w instalacji lub innych sprawach - napisz maila, pomoge.

Pozdrowienia..
  Profil uzytkownika: marek_h     
ewelinak


Wpisów: 1
Od: 2008-09-28
2008-09-28 21:18
Ja tez jestem uzytkownikiem Mo-Call. Bardzo mi odpowiadaforma korzystania z tej uslugi. kwota 0.02 euro/min to banalnie malo, latwo mi kontrolowac wydatki, gdzie i i jak dlugo dzwonilam. Nie musze pamietac o kupeniu karty-zdrapki, Mo-Call pozwala mi tez na zaoszczedzeniu na roamingu kiedy przebywam za granica
  Profil uzytkownika: ewelinak     
Julko


Wpisów: 108
Od: 2007-06-20
2008-09-29 20:09
"tak, ale musisz byc przy komputerze, musisz zakladac sluchawki, nie wyjdziesz bez problemu do kuchni zrobic sobie kawe, i to samo utrudniasz osobe z ktora chcesz rozmawiac"

- a jakby tak sluchawki z mikrofonem bezprzewodowe ? Wtedy bylyby dwie rece do parzenia kawy a i w wannie by pogadal od biedy, no chyba ze takie nie istnieja.
  Profil uzytkownika: Julko     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-09-29 21:59
I ja mam skypa podobnie jak ewa i tu pytanie do ewy.Mam tez nr.na ktory inni moga do mnie dzwonic i jak piszesz ze dodaje sie nr.kierunkowy i placi jak za rozmowe lokalna ale czy trzeba wybic tez 08 na Sztokholm? jeszcze tego nie testowalam.Mam na mysli rozmowy z Polski do mnie do Szwecji.
  Profil uzytkownika: krisbz     
ewa
Sztokholm


Wpisów: 809
Od: 2000-09-11
2008-09-29 22:31
ja mam POLSKI numer skype'owy - znajomi z Polski dzwonia na lokalny numer, z ktorego rozmowa jest przesylana do mnie na kompa w Szwecji

ten polski numer ma rowniez polski kierunkowy (wybralam warszawski - tam mam rodzine i znajomych)

w przyszlosci bede sobie chciala kupic telefon skype'owy nie wymagajacy podlaczenia do komputera (taki co sie laczy bezposrednio z modemem) - to w odpowiedzi do mwolanskiego...
  Profil uzytkownika: ewa     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-09-30 11:28
Dzieki ewa.Ja wybralam na szwedzki kierunkowy ale sprawdze czy moge zmienic.
Ja dzwonie z tel.stacjonarnego ktory laczy na Skypa i tam wybieram do kogo chce dzwonic,wbilam sobie chyba piec osob i wybieram tylko do kogo,tak ze nie siedze przy komuterze i nie mam go nawet wlaczonego.
Tak ze nie potrzeba miec specjalnego tel Skypa.Mysle ze i Ty tez tak mozesz skoro masz ten sam abonament u nich co ja.Tyle ze pobieraja z Telia(mam Telia jako operatora)öppningsavgift za kazda rozmowe tak jak u mnie to 69öre.Tak pomyslalam ze moze nie masz stacjonarnego tel to inna sprawa.

  Profil uzytkownika: krisbz     
ewa
Sztokholm


Wpisów: 809
Od: 2000-09-11
2008-10-01 15:39
ja tez korzystam z tej mozliwosci krizbz gdy wyjezdzam na urlop zagranice

a majac telefon skype'a mozesz rowniez odbierac rozmowy bez korzystania z kompa
nie wspominajac o tym, ze w ogole nie potrzebujesz wtedy zadnego stalego lacza telefonicznego - w kilka miesiecy zwraca sie koszt abonamentu
  Profil uzytkownika: ewa     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-10-02 11:18
No nie dalo rady zmienic na Skype kierunkowy do Polski bo chca ponownie zeby placic za nowy numer,mimo iz wczesniej zaplacilam za rok z góry i dostalam nr.Internetowy ale wybralam z kierunkowym na Szwecje. Teraz chca platne za 3 m-ce za ten nowy.



  Profil uzytkownika: krisbz     
ewa
Sztokholm


Wpisów: 809
Od: 2000-09-11
2008-10-02 15:15
w kazdy abonament wchodzi tylko jeden numer telefonu, nie mozesz wiec miec jednoczesnie w SE i w PL...

ale gdzies kiedys czytalam, ze mozesz raz na jakis czas zmieniac numer (ludzie w koncu zmieniaja rowniez miejsce zamieszkania)
  Profil uzytkownika: ewa     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-10-03 17:19
Do ewa: No tak jak to sie mowi madry polak po szkodzie.Zalapalam sie na oferte bo 300 kr na rok to nie wiele ale nie pomyslalam o innych sprawach.
Ja tez uwazam ze powinna byc taka mozliwosc zmiany numeru i sprawdze czy moze pisze gdzies o tym na ich stronie.
Problem tylko ze najwiecej to po angielsku pisze a ja kiepsko znam angielski.
Ten telefon Skypa to trzeba kupic z jakims modemem czy cos w tym stylu? skoro nie musi byc komp.podlaczony?
  Profil uzytkownika: krisbz     
ewa
Sztokholm


Wpisów: 809
Od: 2000-09-11
2008-10-03 19:17
zobacz tu (po polsku):

http://accessories.skype.c om/DRHM/servlet/ControllerServlet?Action= DisplayCategoryProductListPage&SiteID=sky peeu&Locale=pl_PL&Env=BASE&categoryID=103 61800&parentCategoryID=10361800
  Profil uzytkownika: ewa     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-10-04 12:27
Dzieki ewa
  Profil uzytkownika: krisbz     
Mwolanski
Göteborg


Wpisów: 311
Od: 2007-07-11
2008-10-13 21:35
Witam,


Skype w dalszym ciagu nie oferuje tak dobrej jakosci polaczen jaka jest w telefonii. Wiekszosc ludzi musi meczyc sie z konfiguracja i obsluga komputera, zakladaniem sluchawek, wykupowaniu i doladowywaniu konta aby moc zadzwonic na telefon stacjonarny. Bez wykupienia abonamentu, placimy za kazda minute polaczenia gdzie koleiwk bysmy nie dzwonili.


Najkorzystniej jest dzwonci do innych urzytkownikow skype, ale wtedy to oni rowniez sa zmuszani przez nas dzwoniacych do zakladania sluchawek i sa uwiazani kablem do komputera.


Oczywiscie jest opcja jak Ewa mowi na zakup zewnetrznego urzadzenia do wykonywania rozmow... ale


sa inne technologie uzywane przez wszystkie duze firmy i bardziej niezawodne od skypa - Technologia VoIP (telefoni IP)


Wiekszosc operatorow telefonii stacjonarnej realizuje wszystkie lub wiekszosc polaczen za posrednictwem tego protokolu,


raczej nigdzie sie nie spotyka aby firmy podlaczaly w swoich centralach telefonicznych rozwiazania skype..


a glowna przyczyna nie sa wysokie oplaty (ktore sa wysokie) a sama technologia ktora nie przetwarza tak samo dzwieku analogowego na cyfrowy (kodeki sprzetowe) przez co jakosc polaczen, stabilnosc i komfort obslugi jest duzo gorszy.


Oferta Marka_h jest podobna technologicznie, ale oczywiscie za tym stoi duza firma i trzeba oplacac ich siedzibe i pracownikow oraz sprzedawcow.


Ja doszedlem do samego zrodla z ktorego korzysta wiekszosc firm na calym swiecie dzieki temu moge zaoferowac calkowicie darmowe polaczenia na wiekszosc krajow europy i swiata!


Za jedyne 600 kr rocznie (50 kr miesiecznie)
otrzymujesz:


- wlasny numer telefonu w wybranej lokalizacji (wojewodztwie) - polski, uk, niemiecki, szwedzki itd..


- maksymalnie do 20 godzin w miesiacu calkowicie za darmo na telefony stacjonarne ( wtym USA, tajlandia, singapur itp - komorki za darmo!)


- komfort dzwonienia - bez uzycia komputera - moze go w ogole nie byc !, zwykly aparat telefoniczny - taki jaki juz masz lub jaki bys chcial miec


Przychodzisz do domu, bierzesz sluchawke do reki i dzwonisz!


Obecnie dla osob posiadajacych telefon stacjonarny w szwecji oferuje urzadzenie dzieki ktoremu mozemy na jednym telefonie miec numer szwedzki i polski a dzwoniac dzwonimy zawsze za darmo.


Poniewaz nie zagladam czesto na forum, jak ktos ma pytania to mozna zadzwonic: 0730946920, 0313361890, 0048918858686 - 3 numery na jednym telefonie komorkowym



Wiekszosc ludzi dopatruje sie tu jakiegos przekretu, bo przeciez nigdy nic nie ma za darmo, nikt nie wierzy w jakosc polaczen i niezawodnosc, dlatego zmienilem marketing w swojej firmie i oferuje darmowy test urzadzenia, aktualnie nie bylo osoby ktora po przetestowaniu chciala zebym zabral jej telefon z domu, sprzedaz wzrosla 200%, wiec przekonaj sie sam!


Osoby z Göteborga moga zapisac sie na bezplatny 7 dniowy test bez ograniczen.


Pozdrawiam


Marcin Wolanski
Dator Service

www.dator-it.se
  Profil uzytkownika: Mwolanski     
Beatrixxx


Wpisów: 3
Od: 2008-10-22
2008-10-22 09:59
Ja tez jestem fanka Mo-call
Kiedys strasznie przejechalam sie na roamingu - pozarlo to pol mojej wyplaty i postanowilam ze NIGDY wiecej...!
No a z tym Mo-call nie ma roamingu, mozna pracowac, wyjezdzac na wakacje do innych krajow i nie stresowac sie kosztami rozmow. Poza tym fajna jest ta opcja promocyjna - czyli darmowy kredyt na poczatek na przetestowanie uslugi.
No i nie trzeba nigdzie chodzic. Wystarczy zajrzec na stronke www.mo-call.com/pl , potem sciagnac program na komore i juz mozna dzwonic.
No i tania ta usluga
  Profil uzytkownika: Beatrixxx     
kika1111


Wpisów: 315
Od: 2007-08-09
2009-02-12 00:13


Dziwne to strasznie! Nie wiem o co chodzi? Sprawdzlam cene przez zainstalowaniem Mo-call, zgadzala sie z tym co bylo pisane wyzej w postach. Jednak instalacja oprogramowania w komorce pochlonela ponad 35 SEK

A nastepnie zmienila sie stawka rozmow! Drastycznie wrecz

http://www.mo-call.com/pl/ mobilecallrates/

Dzwonię z Sweden Mobile do Poland Mobile
0.378 euro /min

Dzwonię z Sweden Mobile do Poland Landline
0.266 euro /min

Czy ktos mi moze to wytlumaczyc? Bo kompletnie zglupialam...
  Profil uzytkownika: kika1111     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2009-02-12 11:27
To ma byc jakas ukryta reklama, czy jak ?
  Profil uzytkownika: bolek1970     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-02-12 11:35
Nie ma opłat za rejestrację, opłat miesięcznych i ukrytych kosztów.



chyba jednak sa
  Profil uzytkownika: szary     
polik
Stockholm


Wpisów: 296
Od: 2006-05-09
2009-02-13 17:51
a ja polecam amigosa, najlepiej sie sprawdza
  Profil uzytkownika: polik     
Forum -> Komputer i człowiek -> JAKIE MACIE SPOSOBY NA TANIE ROZMOWY DO POLSKI
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 25 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony