Odwiedzin 37816775
Dziś 2599
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Wybor laptopa...

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorWybor laptopa...
godis
Hult


Wpisów: 97
Od: 2008-03-15
2008-06-13 16:37
Zamierzam kupic laptopa ale nie znam sie na komputerach od strony technicznej, wiec nawet nie wiem czym sie kierowac przy kupnie. Czy ktos moze mi polecic jakiegos dobrego ale nie za drogiego laptopa (max. 7 tys SEK)?
Moze napisze do czego go bede uzywac - glownie do komunikacji, czyli poczta, komunikatory, poza tym troche do gier online, bede przechowywac troche zdjec i ogladac (nie przechowywac) filmy (glownie online), wiec pamiec nie musi byc bardzo duza. No i chce matowy ekran (rozmiar nie jest az tak wazny).
Kompletnie nie wiem co wybrac. Moze ktos ma jakies propozycje?
  Profil uzytkownika: godis     
Lucc


Wpisów: 192
Od: 2007-03-01
2008-06-14 21:07
Filmy ogladalem na Pentium 233MMX z 32MB RAMu i to wtedy byl wypas, o zdjeciach nie ma co mowic Zatem Twoje glowne kryterium to matowy ekran I w zasadzie kazdy notebook z matowym ekranem spokojnie podola zadaniu jakie przed nim stawiasz Nie chce mi sie grzebac po sieci, ale wydaje mi sie, ze w sprzedarzy nie ma sprzetow z dyskiem mniejszym niz 40G i 512MB pamieci, procesor bez znaczenia Moim zdaniem sa to minimalne zdroworozsadkowe wartosci zeby odpalic XPka, ktory bedzie najwiekszym obciazeniem dla komputera Nie daj sie namowic na Viste Udanych zakupow
  Profil uzytkownika: Lucc     
bety


Wpisów: 1131
Od: 2007-06-03
2008-06-17 19:14
mam podobny problem ,chce kupic laptop ale jeden i do wszytkiego ale nie mam pojecia, moze macie jakies rozeznanie, mysle ze po midsomarze bedzie mozna kupic taniej
dziekuje za pomoc
  Profil uzytkownika: bety     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2008-06-17 23:31
hey .

Zalezy do czego ma ten laptop sluszyc np to surfowania i emailowania czy na roboty graficzne.

Ja rekomenduje kazdy laptop co teraz jest na rynku. Kupujcie chetnie w jakies sieci znanej.. (nie bede pisac firmo nie chce ze moj post ma byc skasowany przez to)

Ja proponuje Laptop co ma wbudowana cam, dvd nagryware i ze ma w-lan. Sadze ze Laptopy co kosztuje np 5000 SEK bardzo dobre dla normalnej osoby. Kupno jest dobre.. za ta cene masz wrzytsko... co mozez sie oczykiwac

A jak o firmy laptopow kupujcie jakas znana firme



  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2008-06-17 23:32
Jezeli nie masz jakichs szczegolnych potrzeb (np grania w jakas kontretna gre, uzywania jakiegos sprzetu itp) to mozesz kupic byle co. Jakies pol roku temu moja siostra kupowala sobie laptopa i troche jej pomagalem. Wszystkie te tanie laptopy, to praktycznie to samo. Zrobione na tej samej standardowej platformie, z tych samych komponentowi tyle samo mniej wiecej kosztuja. Roznica lezy w wygladzie (a to zalezy co sie komu podoba) i ewentualnie ilosci i jakosci zainstalowanych programow.

Te standardowe laptopy za 3-4000kr sa wydajne i starczaja raczej do wszystkich potrzeb jakie ma zwykly uzytkownik.
  Profil uzytkownika: kajetan     
bety


Wpisów: 1131
Od: 2007-06-03
2008-06-18 12:09
Raczej nie chce robic jakis skaplikowanych rzeczy ale jest wazne zeby mial duza pojemnosc , chodzil wmiare szybko ale to juz chyba od bredbandu zalezy
  Profil uzytkownika: bety     
Rozet


Wpisów: 34
Od: 2007-10-31
2008-07-14 23:27
Wyslij e-mail`a,to ci podam jak i jaki laptop kupic i zrobic na najlepszy w niskiej cenie nabycia!
  Profil uzytkownika: Rozet     
Forum -> Komputer i człowiek -> Wybor laptopa...
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 34 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony