Odwiedzin 37785587
Dziś 2357
Sobota 20 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - slajdy

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorslajdy
bety


Wpisów: 1131
Od: 2007-06-03
2008-05-14 11:30
wiecie gdzie mozna zrobic slajdy ze zdjec i kupic aparat do slajdow,
wiem ze to przezytek ale jakie wrazenie jak sie oglada zdjecia
  Profil uzytkownika: bety     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2008-05-14 12:30
Teraz używa się projektora i komputera, super rzecz bo działa też zamiast telewizora.
  Profil uzytkownika: maggie     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2008-05-14 12:36
ja ogladam slideshow na TV bezposrednio z aparatu, podlacza sie kabelek, ustawia funkcje w aparacie i leci. nawet z muzyczka

fajne to jest jak na urlopie napstryka sie zdjec i mozna je sobie wieczorkiem od razu poogladac na duzym formacie w pokoju hotelowym
  Profil uzytkownika: iza     
AgataN
Uppsala


Wpisów: 1377
Od: 2006-01-24
2008-05-14 21:10
polecam zdecydowanie projektor i przescieradlo na sciane!! super sprawa! mozna zaprosic gosci, zrobic impreze a potem pokaz slajdow z ostatniej wyprawy.
Ale slajdy jako takie tez maja swoj urok. Slajdy generalnie robisz w photo labie. Spytaj u siebie w punkcie, jest inny cennik niz zdjecia, ale mysle ze spokojnie mozna to zrobic. Skoro mozna ze zwyklej kliszy zrobic cyfrowe zdjecia, to mysle, ze mozna w druga strone... Dawniej kupowalo sie film, pstrykalo fotki i wkladalo w takie specjalne ramki. Aparat do ich wyswietlania lezy teraz u moich rodzicow na strychu... takich lamp juz nie sprzedaja
Zdecydowanie wiec wygrywaja cyfrowe fotki i zwykly slajdshow jak u Izy!!! Poza tym z pomoca projektora mozna spokojnie robic wieczorki filmowe! My np telewizora nie posiadamy, a na filmy wpadaja znajomi, jest popcorn, piffko i seans
  Profil uzytkownika: AgataN     
słavek


Wpisów: 127
Od: 2007-11-14
2008-05-15 00:19
wiecie gdzie mozna zrobic slajdy ze zdjec i kupic aparat do slajdow...

-nie wiem czy dobrze Cię rozumiem bo piszesz chyba skrótem myslowym.
Slajdów ze zdjęć nie da się zrobić,jedynie to naświetlanie z negatywu na pozytyw(slajd) metodą stykową lecz obecnie bardzo droga usługa i nie oddaje w pełni tago co bezposrednie fotografowanie slajdem.

-co do aparatu to nie wiem czy chodzi Ci o rzutnik czy też aparat fotograficzny
  Profil uzytkownika: słavek     
flatron
470 km do Zamku Sth


Wpisów: 2684
Od: 2005-06-18
2008-05-15 01:19
Mozna zrobic zdjecia papierowe i przegrane na CD/DVD ze slajdów ale nie mozna zrobic slajdów ze zdjec papierowych, chyba nawet dziecko to zrozumie? Oczywiscie moznaby zrobic zdjecie rolka slajdowa tym papierowym ale kto by sie tym zajmowal? I co za efekt?
Ja mam stary aparat do slajdów z którym nie wiem co mam zrobic a wszystkie slajdy nagralam na CD/DVD koszt powyzej 1000kr za 6 pudelek
TVshow mozna puscic z plyta CD
  Profil uzytkownika: flatron     
bety


Wpisów: 1131
Od: 2007-06-03
2008-05-15 14:49
dzieki za wszystkie propozycje i podpowiedzi,
pamietam ze kiedys ogladalam slajdy, pamietam ze czesto robilismy to w szkole podstawowej, to byl nie samowity efekt ale chyba nie moge tego powtorzyc.
mam bardzo duza ilosc zdjec na kompie, czesc przegralam na plyty ale zwykle ogadanie mnie nie bawi,
a pozatym w pazdzierniku bedziemi mieli spotkanie ze stara klasa i chcialabym im zrobic wlasnie pokaz zdjec na ktorych oni tez sa ale nie takim zwyklym sposobem
jak macie jakis pomysl to prosze...
  Profil uzytkownika: bety     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2008-05-15 15:10
ja uzywam darmowy super program z Microsoftu... co robie bardzo fajne slajdy z muzyka i z roznymi gadgetami..

Jesten w pracy teraz.. wysle link za kilka minut.

pozdrwiam
Robin
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2008-05-15 15:18
musialem sprawdzic w moim laptopie... bo siedze na stacjonarnym PC.. wiec polecam ten program. Gwarantuje satysfacje... Microsoft borgar ju för kvalité...
Nazwa programu... Microsoft Photo Story 3

prosze wejsc na ich strone tam jest link do sciagnienia ten caly program... On jest Gratis.

http://www.microsoft.com/s verige/products/windows/photostory/

pozdrawiam
Robin
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2008-05-15 16:05
Zeskanuj te stare zdjecia, wrzuc na CD i pokaz przez komputer.
Albo jeszcze lepiej - zrób im w prezencie takie CD ze starymi zdjęciami.
Jako okładkę możesz umiescic zdjęcie klasy - trzeba tylko wydrukowac na specjalnej naklejce.
To byłaby pamiatka na całe zycie.... no ale tylko dla tych skomputeryzowanych.
  Profil uzytkownika: maggie     
bety


Wpisów: 1131
Od: 2007-06-03
2008-05-15 17:13
ten program nie jest do konca za darmo, robilam wszytko i pozniej pytaja sie o rozne rzeczy , o jakies plyte czy kupilam program jak klikam nie to wysletla mi sie ze musze zaplac a jak klikam tak to pytaja o nazwe itd...a na koncu o wszytkie dokladne dane wraz z pn. to nie jest normalne, albo przynajmniej mi sie tak wydaje

co do zdjec to nie musze juz ich skanowac bo mam je na kompie ale co dalej..?
cd to zbyt proste, chcialabym cos trudniejszego
  Profil uzytkownika: bety     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2008-05-15 19:12
Microsoft pyta sie moze te dane.. Nie wiem.. Ja sciagnelem z strony Microsoft w tamtym roku ten program. Mi dziala bez problemow.. napisz mi emaila to ci wysle ten caly program. Ja wysle ci caly ten plik emailem. Ten program jest BETA wiec za darmo... wiec jak chcesz.. napisz do: robin@spamavert.com To ci wysle jego. Ale Microsoft daje jego za darmo. Moze teraz rzadaja jakas mala registracje ze sie jego kozysta.. ale on jest naparawde darmowy
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
słavek


Wpisów: 127
Od: 2007-11-14
2008-05-15 23:33
bety-mam nadzieję,że masz oryginalny windows,bo jeśli nie to może to być problemem.
  Profil uzytkownika: słavek     
flatron
470 km do Zamku Sth


Wpisów: 2684
Od: 2005-06-18
2008-05-15 23:41
Aparat do slajdów moge ci dac,mialam nawet ekran ale wyrzucilam chyba ale kto ci zrobi slajdy ze zdjec? Z ramkami ? Czy ktos sie tym jeszcze zajmuje?
  Profil uzytkownika: flatron     
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Praca w firmie sprzatajacej (Stockholm )
Potrzebuje hydrawlika (Stockholm )
MYCIE OKIEN (STOCKHOLM)
Sprzatanie minimum 50% lub 100% grafiki (Täby)
Praca (Värmdö )
Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 16 gości
oraz 2 użytkowników.


Kolejny Polak ofiara szwedzkiego multikulti
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony