Odwiedzin 37815878
Dziś 1702
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Czy ktoś może pomóc mojej koleżance?

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorCzy ktoś może pomóc mojej koleżance?
kocilla


Wpisów: 152
Od: 2005-11-05
2008-03-26 17:03
Moja koleżanka ma problem z komputerem a właściwie z połączeniem internetowym. Nie może otworzyć żadnej strony a nawet jeśli jej uda się to mija kilka godzin. Na skype jest widoczna ale nie można połączyć się z nią. Jej córki komputer działa i internet w nim też działa. Jakby ktoś mógł jej pomóc to podaję jej nr telefonu 0704644773. Ewentualnie jakby ktoś mógł jej pomóc to może zostawić swój nr telefonu (nawet na mojego maila, który jest w profilu), przekażę jej.
Z góry dziękuję w swoim i jej imieniu.
  Profil uzytkownika: kocilla     
wluczykij


Wpisów: 438
Od: 2007-08-11
2008-03-27 22:21
nie jestem ekspertem, i w ogole "za" dobry w te klocki tez nie jestem. Ale cos niecos potrafie (metody prob i bledow na wlasnym kompie) wiec jesli nie zglosi sie ktos co naprawde sie zna i wiec co robic, to moge sprobowac...
  Profil uzytkownika: wluczykij     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2008-03-27 22:33
Niech wlozy porzadnie wtyczki od kabla sieciowego. Zrestartuje wszystkie routery i inne modemy. Jak nie zadziala to nie wiem.
  Profil uzytkownika: kajetan     
dorciastc
stockholm


Wpisów: 403
Od: 2007-06-21
2008-03-29 18:00
to o moim komputerze pisze kocilla.jestem na awaryjnym.pokasowalam prawie wiekszosc programow,podlaczenia i wtyczki sa bez zarzutow bo inne komputery dzialaja na moich przewodach,byl fachowiec i tez czegos takiego nie widzial,mam internet na tzw pol gwizdka,gg dziala,skyp dziala ale strony google otwieraja sie po kilku godzinach lub wcale.Cos blokuje i nie wiadomo co?czy ktos zna sie i moze mi pomoc.Blagam...
  Profil uzytkownika: dorciastc     
Tumpi


Wpisów: 781
Od: 2008-01-06
2008-04-02 16:30
to o moim komputerze pisze kocilla.jestem na awaryjnym.pokasowalam prawie wiekszosc programow,podlaczenia i wtyczki sa bez zarzutow bo inne komputery dzialaja na moich przewodach,byl fachowiec i tez czegos takiego nie widzial,mam internet na tzw pol gwizdka,gg dziala,skyp dziala ale strony google otwieraja sie po kilku godzinach lub wcale.Cos blokuje i nie wiadomo co?czy ktos zna sie i moze mi pomoc.Blagam...

1.Jaki masz internet (np.tele2 ostatnio ograniczyla predkosc uzytkowania internetu do 30kb/s dla uzytkownika ktory pobral ilosc danych przekraczajaca 5 GB.

2.Mogla nastapic awaria na laczu internetowym z winy dostawcy, jakies zaklocenia, ktore czesto wystepuja dla posiadaczy modemow mobilnych i nie tylko.

3.Przeskanuj caly system programem antywirusowym i nastepnie programem do usuwania robakow, trojanow, keylogerow, roznych zlosliwychy drobiazgow.

4.Moga to byc bledy systemowe, niepoprawna konfiguracja, bledy w rejestrze - sformatowanie i instacja na czysto systemu operacyjnego.
  Profil uzytkownika: Tumpi     
dorciastc
stockholm


Wpisów: 403
Od: 2007-06-21
2008-04-02 21:17
dzieki za pomoc ,juz byl mily,kompetentny,szybki,sprawny i tani fachowiec,ktoremu bardzo dziekuje,mialam jakies paskudztwo zawirusowane i zakatarzone i teraz mam nowego winowsa vista rewelacja.jezeli ktos jest zaineresowany mam nadal tel. do tego pana.
  Profil uzytkownika: dorciastc     
barbinka


Wpisów: 103
Od: 2008-01-17
2008-04-03 16:25
ja chce bo mam problem tez dam gg swoje to napisz mi prosze bardzo11938o37
  Profil uzytkownika: barbinka     
Forum -> Komputer i człowiek -> Czy ktoś może pomóc mojej koleżance?
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Prace w firmie sprzątającej (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 38 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony