Odwiedzin 37816816
Dziś 2640
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Pomocy!!! Spyware

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorPomocy!!! Spyware
ploosk


Wpisów: 61
Od: 2007-01-01
2008-01-16 20:32
Mam problem ze spyware i juz nie daje razy. Codziennie kilka razy skanuje komputer i wciaz mam jakies spyware wykryte. Usuwam to, skanuje jeszcze raz i jest w porzadku, jednak np. po 2, 3 godz. skanuje ponownie i znowu to samo i tak codziennie. Nawet jak to usune to to i tak wraca. Mam juz zainstalowanych kilka roznych programow np. Spyware Terminator (ktory prawie zawsze wykrywa mi "affiliate tracking cookie"), Webroot Spy Sweeper ale to nic nie pomaga - codziennie mam to samo. Dodatkowo otwieraja mi sie jakies dziwne okna, np. poker online. Juz nie wiem co mam robic, jak sie tego pozbyc. Czy ktos zna jakis skuteczny sposob albo program, ktory mogly mi pomoc?
  Profil uzytkownika: ploosk     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2008-01-16 20:44
"affiliate tracking cookie" sie nie przejmuj. To tylko info o tym jakie reklamy widziales na roznych stronach, zebys ich za czesto nie musial ogldac.

A te inne shity... to:

1. Sciagnij i zainstaluj wszystkie updatey do windows
2. Wymien Internet Explorer na Firefox, albo Opera
3. Wymien Outlook na cos innego
4. Zainstaluj jakis softwarowy firewall, np. ZoneAlarm
5. Zainstaluje jakis program antywirusowy i ustaw zeby sie codziennie aktualizowal

A poza tym... nie klikaj na glupie linki w mailach, messengerach, skype, gg, i innych....

itd.
  Profil uzytkownika: kajetan     
blu


Wpisów: 2594
Od: 2006-02-06
2008-01-16 21:02
Spybot Search & Destroy może to pomoże?

Ja mam avasta(aktualizuje sie codziennie sam) i jego ochrona w postaci skanera dostępowego bardzo dobrze mnie zabezpiecza a jak wkrada sie cos do systemu to wyje przerazliwie i radzi co należy w takim wypadku zrobic,do tego raz po raz skanuje spybotem i od 5 lat nie miałam problemu z zadnymi spyware,wirusami i innymi paskudztwami,zeby sie tego nie moc pozbyc z systemu.

Na nic nie zamienie tego zestawu,od lat u mnie działa bez zarzutu.
  Profil uzytkownika: blu     
Jav


Wpisów: 195
Od: 2007-05-27
2008-01-19 13:38
Ja uzywam Avast! jako antywirus z ochroną rezydentną, Kerio Personal Firewall w trybie "advanced" troche denerwujace ale daje duza kontrole nad procesami zachodzacymi w kompie, Do tego regularne skany Spybot S&D oraz AdAware'm. Przeglądarka jakiej używam to firefox, maile odbieram przez www bo nie zawsze sie da zachowac korespondencje na serwerze po ściągnieciu jej np outlookiem. System to winxp z sp1 bez wiekszosci aktualizacji, jedyne co intstalowalem to takie naprawde konieczne koniecznosci w rodzaju latek na sasser (oj ile ja kląłem jak mi sie system wyłączał zanim sie dowiedzialem co to jest hihi) Poza tym bardzo duzo syfu cwaniaczki wrzucaja ludziom na komp wykorzystujac nasza wrodzona nieostroznosc zauwazcie jak czesto przy jakims artykule masz koment dotyczacy tresci artykulu i np "zobacz to" i jakis link, zadziwiajace jest ilu ludzi na to klika

ufffff to sie rozpisalem
  Profil uzytkownika: Jav     
Forum -> Komputer i człowiek -> Pomocy!!! Spyware
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 34 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony