Odwiedzin 37816491
Dziś 2315
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - APARATY FOTOGRAFICZNE-GRINGO

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorAPARATY FOTOGRAFICZNE-GRINGO
gringo


Wpisów: 43
Od: 2004-03-10
2004-03-10 21:59
MASZ PROBLEMY Z FOTOGRAFIA CYFROWA APS ITP PISZ DO MNIE GRINGO100@BREDBAND.NET

SPRZEDAM TANIO ZUPELNIE NOWEGO CANONA EOS 3000 Z POJEMNIKIEM NA BATERIE TELEOBIEKTYWEM ZOOM 300 MM I OBIEKTYWEM 80 MM ZOOM ZADZWON POD 08-31 44 08 PO 20.O CENA OKAZYJNA!!!!!!

WYDAJE MI SIE TEZ ZE DOBRZE BY BYLO URUCHOMIC NA FORUM COS W RODZAJU GIELDY!!! W SZWECJI SPRZET JEST TAK DROGI ZE FAJNIE BY BYLO KUPIC GO TANIEJ!!POWIEKRZY TO TEZ ILOSC UZYTKOWNIKOW POLONII!!!!CO WY NA TO???

W INTERNECIE JEST MILIONY INFORMACJI NA TEMAT FOTOGRAFII ALE NAPISANE SZPANERSKO I NIEZROZUMIALE I NA ZASADZIE WCISNIECIA KLIENTOWI W RECE CZEGOS CO NIE CHCE SIE SPRZEDAC-JA WAM WYTLUMACZE PROSTO I BEDZIECIE ZADOWOLENI!!! ANDREAS STOCKHOLM
  Profil uzytkownika: gringo     
ewsa


Wpisów: 1334
Od: 2003-03-05
2004-03-17 12:36
Gringo, nie zapomnij ze niedlugo sa targi fotograficzne "FOTOMÄSSA 2004" 16-17.04.2004.
Ja tam nie jestem profsem w temacie.
Mam kamere "MINOLTA DIMAGE X20" i jestem bardzo
z niej zadowolona. Dla mnie pamiec 128MB jest wystarczajaca. Najwazniejsze jest to, ze robi dobre zdjecia oraz nagrywa krotkie "video", ktore potem moge ogladac w komputerze
A cos dla wiecej zaawansowanych znajdziecie tu: http://www.scandinavianpho to.se/
  Profil uzytkownika: ewsa     
ewsa


Wpisów: 1334
Od: 2003-03-05
2004-03-17 12:39
Aha! jak bede miala jakis problem z kamera zglosze sie do Ciebie
  Profil uzytkownika: ewsa     
gringo


Wpisów: 43
Od: 2004-03-10
2004-03-17 16:54
wiem o tym ale przestalem chodzic na te targi poniewaz zachorowac mozna zas sprzet oferowany jest praktycznie nieosiagalny przez normalnego zawodowego fotografa-na takie cos moze sobie pozwolic dobre wydawnictwo prasowe itd-musisz wiedziec ze prawie wszyscy fotografowie na meczach waznych spotkaniach itp nie maja swojego wlasnego sprzetu-to jest sprzet wlasnoscia firmy!!czy kupisz kamere za pol miliona dolarow czy aparat fotograficzny za podobna cene??nie ma szans-wiec aby byc zdrowy nie chodze na takie imprezy!!!ostatnio bylem na fotokinie w niemczech to tydzien bylem chory na glowe.pozdrawiam cie serdecznie gringo
  Profil uzytkownika: gringo     
gringo


Wpisów: 43
Od: 2004-03-10
2004-03-17 17:20
witaj ponownie ewsa-kamerka jest calkiem dobra-wiesz powiem ci to co nie kazdy wie-tak sie sklada ze naprawiam sprzet fotograficzny poniewaz moj kolejny zawod jaki posiadam to elektronik ale nie o to chodzi-musisz wiedziec iz w swiecie elektroniki przoduje firma philips ona to sprzedaje praktycznie wszystkie patenty innym firmom i ktos kupuje canona olympusa nikona aparat zupelnie nie znanej firmy np" stefek burczy mucha" i nie wie o tym ze podstawowe zespoly elektroniczne takie jak matryce ,optyka ,elektronika sterujaca calym majdanem jest absolutnie taka sama!!!o jakosci kamery swiadcza tylko drobne bajerki typu-rodzaj matrycy-czesci elektronicznych uzywanych w przetwornikach sygnalow itp wiec w podzespolach jezeli chodzi o aparaty kroluje olympus pozniej canon nikon minolta i wszystkie aparaty tych firm maja te sama elektronike.Philips Taiwan Malta i ktos kto kupuje kamere jakiejs podrzednej firmy nawet nie wie ze sa tam bebechy canona lub nawet olympusa-wiec nie patrzmy na firme -patrzmy na to czy bedziemy umieli sie dana kamera poslugiwac i czy bedzie dla nas wygodna-jedno co najwazniejsze jest w kamerach video i fotograficznych digital czy analogowych-wazny jest obiektyw!!!!! w wiekrzosci sa plastikowe z tworzywa idealnie czystego i przezroczystego pozbawionego wszelkich aberacji optycznych-dlatego obiektywy sa takie lekkie-ja raczej preferuje optyke szklana-najlepsza jaka moze byc-ale juz cena jest wyzsza-nie martw sie we wszystkich kamerach digital automatycznych i nawet w twojej optyka jest szklana podstawowy menisk optyczny z mozliwoscia macro i zoomem-bardzo dobra!!! w optyce kroluje carls cais jena fabryka optyki precyzyjnej bylego ddr-niemiecka.ma ja prawie kazda kamera digital-sa wspaniale.dlatego nie wstydz sie ze masz inna kamere od innych-ludzie kupuja kamery po 30 tys.koron i nie wiedza jak sie tym poslugiwac cale zycie!!!
wypowiem sie teraz na temat producenta-czesto ludzie odstepuja od kupna kamery poniewaz widza napis madein china taiwan malta itp-nie wiedza jednego-ze to nie ma znaczenia-te fabryki sa tak nowoczesne i sa to fabryki oryginalne tych firm i jakosc jest taka sama-caly dowcip polega tylko na koszcie produkcji-coz cena sprzedazy tylko sie nie zmienia.tak ze nie patrzmy gdzie kamera byla wyprodukowana bo jak jest napis canon minolta nikon itp jest to absolutnie oryginalny sprzet oryginalnych firm-zadne podrobki a z reszta jak mozna podrobic apartat digital itp-no chyba ze ruski-ale po czesciach elektronicznych mozna poznac oryginal-cos jak zegarek. pozdrawiam andreas gringo
  Profil uzytkownika: gringo     
ewsa


Wpisów: 1334
Od: 2003-03-05
2004-03-18 10:23
Gringo, dziekuje za obszerny komentarz. Mysle,
ze nie tylko ja sie tutaj czegosc nauczylam
Objecuje, ze nastepnym razem bede kupila "philips".
Czy ten objektyw w mojej Minolcie jest plastykowy?
  Profil uzytkownika: ewsa     
dankom


Wpisów: 4278
Od: 2003-01-28
2004-03-18 11:20
Gringo - widze, ze siedzisz w technice, wiec mam pytanie: Co sadzisz o Canon PowerShot S50? Co bys polecal wzamian (chodzi mi o male, cyfrowki, bo wiem ze polecisz lustrzanke!)? Moze tez masz jakis pomysl na kamere video (moze dvd?)?
  Profil uzytkownika: dankom     
gringo


Wpisów: 43
Od: 2004-03-10
2004-03-19 21:35
witaj ewsa!niedokladnie czytasz to co pisze -firma philips nie produkuje aparatow fotograficznych-ale produkuje podzespoly elektroniczne do roznych urzadzen miedzy innymi do aparatatow digital tak dla ciekawostki ci powiem ze to philips opatentowal kasete magnetofonowa mala i duza,opatentowal CD player cd plyte.telewizor plazma i wiele innych patentow-/na przyklad Walkemana wymyslila firma SONY na prosbe corki wlasciciela firmy/-tak ze philips przoduje w patentach wszelkich urzadzen audio video itd. w twoim aparacie obiektyw jest szklany-jak mowilem jest to prosty menisk udoskonalony o macro i zoom prosty w budowie i bardzo praktyczny i niezawodny w autofokusie-male aparaty compactowe maja wielka zalete-szybki autofokus-czego nie maja aparaty profesjonalne-po za tym automatyczna biel jest absolutnie stabilna-czego nie ma sprzet profesjonalny chcesz wiedziec wiecej-nie ma sprawy!!! andreas gringo
  Profil uzytkownika: gringo     
gringo


Wpisów: 43
Od: 2004-03-10
2004-03-19 22:01
witaj dankom!! powiem ci szczerze ze nie oceniam aparatow fotograficznych poniewaz-czasami zrobisz lepsza fotke-puszka po piwie!!jak chcesz wiedziec jak to sie robi-to napisz?? ale do rzeczy- jezeli chodzi o aparaty cyfrowe to na 100 roznych firm nie ma dwuch takich samych-nie ma tez takiego co by mial wszystko na kupe-mowimy o aparatach cyfrowych compact-ja osobiscie preferuje firme olympus-dlaczego? a to dlatego iz sprzet tej firmy najbardziej oddaje rzeczywisty obraz jaki jest fotografowany pod wzgledem kolorystycznym i zniekrztalcen na krawedziach kadru-ostrosci-obojetnie jaki aparat kupisz tej firmy mozesz spokojnie spac!!!po za tym gdy wrzucasz fotki w komputer nie wymagaja one zbytniej obrobki-olympus daje fajny i prosty program foto-uzywam go caly czas. wejdz na strone www.olympus-sverige.com jest tam duzo informacji-jednak najlepiej wszystko okazuje sie w praniu-olympus szokuje ostrosc obrazu i rozdzielczosc-jak na swoja klase to juz przy 1.3 mgp jest fantastyczny!!! ja mam olympusa c920 1.3 mgpix i nigdy sie go niepozbede mimoze mam lustrzanke profesjonalna olympusa e 20p 5 mgpix-obydwa sa fantastyczne-no!!nikon to tez moje mazenie!!!no ale kosztuje sobie od 35 tys koron bez momsu!!!wspanialy cyfrowy kombajn z wymienna optyka!!moze kiedys??? ale jak mowile nie trzeba miec aparatu za milion koron dla dobrego zdjecia!!to snobizm!! wiec uswiadomie cie teraz- aby zrobic dobre zdjecie o najwiekrzej mozliwej rozdzielczosci o najwiekrzej zawartosci wszelkich barw odcieni szarosci bieli ostrosci itd itd -to na pewno nie zrobisz tego aparatem cyfrowym-zrobisz to tylko aparatem o tradycyjnym dobrym obiektywie dobrym materiale swiatloczulym dobrej chemii itp i na pewno musi byc to diapozytyw -czyli slides-nigdy niepozbywaj sie lustrzanki analogowej-lustrzanka jest czyms lepszym od cyfrowki-cyfrowka jest dostosowana do komputera i aby zrobuc nia na prawde doooobra fotke musi byc dobry aparat o jaknajwiekszej matrycy i komputerowym programie ktory zrobi nienaturalne wrecz wizualne widowisko dla oczu-cyfrowka to zabawa w fotografie-jednak uniwersalnosc digitala daje nam szybszy i tanszy dostep do ogladniecia fotografii-mozna polemizowac-twoja kamera jest dobra i nawt gdybys mial smiene 8-to taki bardzo stary aparat fotograficzny ktory ma taki sam obiektyw jak obecne kamery digita /40 lat temu!!/ to tez bys mial dobry aparat fotograficzny!!bo zdjecie niezalezy od sprzetu-zalezy od umiejetnosci fotografujacego!! milego fotografowania andreas gringo
  Profil uzytkownika: gringo     
gringo


Wpisów: 43
Od: 2004-03-10
2004-03-19 22:23
witaj dankom po raz drugi!!zapomniales mi powiedziec ile kasy planujesz poswiecic na swoaj slabosc???to jest wazne? co do kamer video cyfrowych to wybor jest niesamowity i tez to zalezy jakie masz swoje wymagania-jezeli chcesz aby twoja kamera sluzyla ci jako kamera w chatach a jednoczesnia jako kamera do nagrywania kolezanki na plazy to juz w granicach 12 tys koron taka kupisz i polecam ci firme panasonica.Maja dobre kamery i nie do zdarcia nastepnie sony i canon.Powiem ci jedno-ja zawsze patrze na optyke bo to jest najwazniejsze i na zoom-jak jest najwiecej zooma optycznego to wspaniale!!zas co do digital zooma-to juz nie jest tak wspaniale!!!dlaczego? poniewaz przy maxymalnych zblizeniach kamera nagrywa strukture matrycy/ takie kwadraciki / coz dla amatora optyczny zoom 10x jest zupelnie znosny.nigdy nieulegaj fascynacji jak zobaczysz informacje digital zoom 700x-trzeba miec dobry progam aby to zniwelowac przy duzych powiekrzeniach.No rozdzielczosc matrycy w amatorskich kamerach dv jest absolutnie znosna i daje bardzo dobra jakosc przy montowaniu obrazu na komputerze.wroce do aparatow digital-tak polecam ci lustrzanke jezeli chcesz wydac troche wiecej koron to juz mozna kupic digitala 8 mgpix w granicach 10 tys koron ale masz w nim tylko matryce 8mgpix a jak w praniu to trzeba kupic i sprawdzic-bedziesz sie smiac ze tak napisalem? ale instrukcje aparatow w wiekrzosci klamia-coz tak to juz jest-o co chodzi? nawet gdybys mial matryce 100mgpix to po zrobieniu fotki i tak tego niezauwazysz!!zauwazysz to dopiero przy zabawie na komputerze-a to juz dla oka nie ma znaczenia-ono i tak tego nie zobaczy!!lustrzanka daje duze mozliwosci manualne i prosta zasada lustrzanki widzenia tego co widzi obiektyw daje duze mozliwosci kompozycji-aparaty z prostymi obiektywa´mi maja za duza paralakse wiec lustrznka jest ci polecana! najlepiej olympusa-to firma sprawdzona!canon leci za bardzo na komercje w swoich produktach laduja elektronike w pudelko i wala cene ze zemdlec mozna! a w sumie aparacik w klasie amatorskiej i to dobrze-przyklad ostatniej cyfrowki canona z wymienna optyka-wielka pomylka i w cenie tez! pozdrawiam!
  Profil uzytkownika: gringo     
dankom


Wpisów: 4278
Od: 2003-01-28
2004-03-22 08:27
Dzieki, Gringo. Az sie wstyd przyznac, ale z wyksztalcenia jestem fotografem , ktory dawno juz wypadl z obiegu. A jak wiesz w tym temacie kilka lat to epoka! Oczywiscie podstawy zostaly i dokladnie wiem o czym piszesz. Dlatego tez wiem, ze polecisz lustrzanke. Ja mialam kiedys Nikona, ale ukradli mi go pare lat temu w PL z calym osprzetem w torbie i od tamtej pory jakos nie moge sie zebrac aby kupic lustrzanke. Jak narazie bawie sie tym malym Canonem, o ktorym Ci napisalam (jak na kompact cyfrowy ma duzo programow, m.in. manualne dostos czasu do przyslonu i odwrotnie, calu manual itd), ale to nadal nie to. Niedawno mialam mozliwosc znalezc sie we wspanialej naturze i tu klapa...Obiecalam sobie zainwestowac w porzadny aparat, ale...tak jak napisalam - wypadlam z obiegu. Kiedys uznawalam tylko Nikony, ale tyle sie pozmienialo...Dlatego Twoje rady sa dla mnie cenne. Jezeli juz kupic - to dobrze, wiec powiedzmy, ze sie szarpne, dlatego dobrze byc pewnym, ze nie pozaluje. Ciekawa jestem co bys polecil. Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: dankom     
dankom


Wpisów: 4278
Od: 2003-01-28
2004-03-22 08:28
Jesli wolisz, mozesz mi odpisac na mail podany w danych osobowych.
  Profil uzytkownika: dankom     
gringo


Wpisów: 43
Od: 2004-03-10
2004-03-26 15:25
witaj dankom!!! fajnie ze jestes w temacie!!powiem ci sczerze ze niepowinienes sie za bardzo przejmowac tym iz masz przerwe!!!nic od tego czasu w fotografii tradycyjnej sie niezmienilo!!!korzenie zawsze sa te same tylko czasy i technika sie zmienia.Widzisz konkurencja w technice fotograficznej doprowadzila do tego iz siedzi sobie kilku snobow przed monitorami o pieronskiej rozdzielczosci powyzej 1250 linii/ prawie kino!!/ i ogladaja sobie fotke i taka glupia gadka"..wiesz? mi sie wydaje ze to oko jest nienaturalnych kolorow??? a mi sie wydaje ze wszystko jest za bardzo kolorowe??? zas wpada zwykly amator z ulicy i mowi- o kurcze !!ale super fotka??!!-goscie popatrzyli na siebie i temat sie skonczyl..."-mysle ze juz wszystko wiesz?-powiem ci szczerze ze NIKON to wspaniala kamera szczegolnie te starsze modele z biala optyka-te obecne sa tez wspaniale!!!powiedzmy tez Canon-bardziej preferuje starsze modele -mam canona T 90 WSPANIALY APARAT I UWAZANY W TAMTYCH CZASACH ZA PROFESJONALNA MASZYNE i wcale sie nie dziwie!!!obecne canony maja za duzo plastikowej optyki bajerow itp zupelnie niepotrzebnych cudow na patyku-szukam do niego obiektywu 135 mmm poniewaz tez mialem wypadek-wrociwszy z tajlandii okazalo sie ze przez moj garaz przewinal sie zlodziej i po mojej pracowni tez wzial cala walizke ze sprzetem ale aparat mialem ze soba z obiektywem 50 mm i ocalal-wiec chetnie bym kupil taki obiektyw-oczywiscie nie ma problemu w szwecji z kupieniem obiektywu ale ci ludzie przeginaja ceny do nieprzyzwoitych rozmiarow nie znajac sie na rzeczy.Chetnie kupilbym obiektyw ze zlota optyka-cos wspanialego!!!no i widzisz jest taka zasada trzeba sie cieszyc tym co sie ma a nie tym co by sie chcialo miec i jest to zarazem niedostepne cenowo-coz ktos krzyknal slowo" profesjonalizm" dla mnie to slowo to tylko banal w kazdym wymiarze-odnosnie sprzetu i samej fotografii-zgodze sie tylko z jednym-w przypadku druku fotografii posiadajac sprzet drukarski bardzo wysokiej klasy itp .potrzebny jest tez dobry material o najlepszej rozdzielczosci jaka jest mozliwa! w tradycyjnej fotografii nie ma z tym problemu-zas w digital problem jest i wiaze sie on z duzymi kosztami na co nie stac normalnego fotografa-po za tym wracam do tego co mowilem wczesniej-oko tego nie widzi!!!wiec konczac ten temat zupelnie nie przejmuj sie tym ze masz wykrztalcenie fotografa i jestes nie na bierzaco ze sprawami-ja osobiscie nie ogladam zadnych prospektow fotograficznych nie chodze juz na zadne wystawy fotograficzne,poniewaz na ten temat wiem na tyle ze niepotrzebne jest mi trzymanie w reku kamery za milion dolarow-wystarczy mi to co mam idobre tego efekty-tradycyjna kamera nigdy nie pojdzie do smietnika i takiej mozliwosci nie ma! ftografia to zabawa do konca swiata i czerstwy snob kupi sobie kombajn za milion dolarow zawiesi na szyi i w tym momencie konczy sie rola jego aparatu-zas ty kupisz kamere z kilka set koron i bedziuesz nia pstykal dobre fotki tradycyjna metoda.Lubie robic przyrode ale tylko w macro.pozdrawiam gringo
  Profil uzytkownika: gringo     
gringo


Wpisów: 43
Od: 2004-03-10
2004-03-26 19:51
witaj dankom.coz moglbym ci polecic???czy chcesz kupic lustrzanke digital? czy lustrzanke analogowa-tak ja nazwijmy-co do lustrzanek digital mozna juz kupic w granicach 10 tys koron 8 mgpix calkiem dobry polprofesjonalny aparat canona lub minolty/ nie wiem czego ale nieprzepadam za minolta-mialem kiedys minolte i szybko udalo mi sie ja sprzedac/ po za tym olympus lub nikon cenowo polecam ci nikona d70 calkiem fajna zabawka lub coolpix 8700 fajne cudenko!!!no juz bardziej zaawansowany system E olympusa z wymienna optyka lub stala-z wszystkich aparatow cyfrowych ma wielka zalete-tak jak mowilem-szklany obiektyw-a dowcip olympusa jest taki i patent tez ze w jednym obiektywie sa dwa obiektywy-niby ktos sobie mysli ze to zoom??? nie nie nie!to jest taki bajer ze przez dwa obiektywy uzyskuje sie z obiektywu 50mm optyczny obiektyw 140 mm-mowie optyczny!! a nie cyfrowy!!i to jest zaleta-optyczne zoomy sa najlepsze w cyfrowym aparacie!! obiektyw ten jest dzielony ale to juz bardziej skomplikowane.po za tym macro fotografia robiona tym aparatem przy bardzo stabilnym autofokusie macro-jest i reczny focus-jest po prostu wspaniala!!podaj mi swoj email wysle ci ladnych pare fotek sama zobaczysz.Nie zachwalam olympusa tylko dlatego ze go mam i wywalilem 23 tys koron plus lampa 5 tys koron-zachwalam go bo ma faktycznie zalety nastepujace-wiarygodnosc barw-dobra ostrosc-nie zniekrztalca obrazu-duze mozliwosci manualne jak i elektroniczne-nie zuzywa sie szybko bateria/ zwykle paluszki!!!jak na profesjonalna maszyne!?/wspaniale pracuje przy swietle sztucznym i daje niesamowite efekty barw tla itd no i przedewszystkim obiektyw rysuje wspaniale nic dodac nic ujac!!!tyle odnosnie serii E-20P E10 E1-POLECAM E1 najnowsza zabawka olympusa-ulepszona wersja e20p!! 24 tys koron z momsem.co do aparatow analogowych polecam mimo wszystko cos z NIKONA lub Canona- nikon f-1 calkiem znosny lub canon eos 3000 itp seria.no to tyle.gringo
  Profil uzytkownika: gringo     
dankom


Wpisów: 4278
Od: 2003-01-28
2004-03-29 11:39
Dzieki, Gringo. Nie wiem sama dlaczego, ale ja zawsze bylam za Nokonami. Moze to sentyment i fakt, ze z nimi mialam najwiecej doczynienia. Ten D-70 wyglada ciekawie i cenowo tez jest ok. Lubie sie bawic fotografia (kiedys )(s/v, portrety, gra swiatel), wiec wymienna optyka mnie bardziej pociaga.
Z Twojego opisu Olympus tez wyglada interesujaco, ale znowu ja mam zle doswiadczenia w ta firma (razem z Minolta!) jesli chodzi o lustrzanki. Owszem bylo to lat temu x, ale jakos zakorzenilo sie we mnie. Olympus dla mnie to byl zawsze tylko dobry w kompactach. Ale moze czas zmienic zdanie.
Dzieki za pomoc, mam teraz o czym myslec!
  Profil uzytkownika: dankom     
gringo


Wpisów: 43
Od: 2004-03-10
2004-03-30 17:32
witaj ponownie dankom-coz mozna polemizowac!!??mi sie w zyciu udalo robic fotki wieeeeloma aparatami fotograficznymi no i z calej tej kolekcji MAMYA zrobila na mnie najwiekrze wrazenie jezeli chodzi o duzy format diapozytyw! pracowalem w firmie reklamowej/1987/ mercedesa i bmw i tam wlasnie zasmakowalem prawdziwej fotografii reklamowej najwyzszego zasiegu- w szkolach tego sie nienauczysz-specjalistyczne oswietlenie sprzet materialy!!!oczywiscie FUJI i tylko fuji! uwazam je za najlepszy material jak i diapozytywowy tak i negatywowy nie mowiac juz o materialach czarno bialych.Coz Hassellblat cudowna zabawka ze wspaniala optyka-jest na prawde bardzo duzo dobrych aparatow lat 80 90 tych.ale musisz wiedziec-jako zawodowy fotograf-ze technologie sie zmieniaja a i historie sprzetu warto tez znac-Olympus obecnie kasuje wszystkie aparaty i jest w jednej rodzinie NIKONA PANASONICA CZY CANONA W FOTOGRAFI AMATORSKIEJ I PROFESJONALNEJ.firma nikon zawsze nastawiala sie na sprzet reporterski wysokiej klasy canon tez zas olympus nastawial sie zawsze na fotografie amatorska jednak kilka lat temu zakasowal wszystkich swoja lustrzanka klasy E i trafil w dziesiatke-to jest na prawde dobry sprzet jak i teoretycznie tak i praktycznie pod kazdym wzgledem-chcesz miec super kombajn? kup sobie moje marzenie-NIKONA z optyka do 500 mm itd itd za jedyne 150 tys koron i to tylko wersja podstawowa-.Tak ze widzisz lepiej sie cieszyc z tego co sie ma i wycisnac z tego ile sie da!chyba sama dobrze wiesz ze jezeli ktos bawi sie w fotografie salonowa i lubi bawic sie swiatlem-to najlepsze sa aparaty standartowe z dobra szklana optyka-najlepiej biala do atelie i mozna robic cuda na patyku za kilkaset koron wartosci takiego sprzetu!nie sprzet sie liczy tylko umiejetnosc fotografa.pozdrawiam serdecznie gringo
  Profil uzytkownika: gringo     
davinci


Wpisów: 3
Od: 2006-04-28
2006-04-28 21:50
witajcie kochani po dlugiej przerwie-macie problemy ze sprzetem fotograficznym piszcie do mnie- gringo100@bredband.net-nie odpowiadam na uwagi ludzi ktorym wydaje sie ze wiedza wszystko majac 20 latttttt!!! pozdrawiam!!!!
  Profil uzytkownika: davinci     
Forum -> Komputer i człowiek -> APARATY FOTOGRAFICZNE-GRINGO
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 25 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony