Odwiedzin 37876981
Dziś 210
Niedziela 19 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Uzywane motocykle w Szwecji, zadbane czy nie?

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorUzywane motocykle w Szwecji, zadbane czy nie?
Julko


Wpisów: 108
Od: 2007-06-20
2007-10-13 13:10
Witam.
Zakladam ten temat by wybadac troche rynek motocyklowy w Szwecji.Chodzi o motocykle z drugiej reki zakupione badz ogladane u prywatnych wlascicieli jak tez w komisach.
Temat jest dosc istotny, gdyz jak wiadomo w Polsce motocykl strach kupic.Na popularnym polskim internetowym serwisie ogloszeniowym na litere "A"wiekszosc motocykli to odnawiane powypadkowe (czesto nieudolnie)co zagraza bezposrednio zyciu, badz tez jakies kombinowane,skladane jeden z dwoch rozbitych itd. Smiem podejrzewac ze w Szwecji jest z tym inaczej. Mysle tez ze tutaj pojecie "motocyklista" ma nieco inny wymiar i znaczenie, ze nie ma tylu wariatow i ze nie katuje sie tak maszyn jak w Polsce. Mniejsza jest rowniez statystyka wypadkow, mozliwe ze dzieki jakosci drog, a moze tez mentalnosci ww.motocyklisytow.
Podsumowujac, jesli macie jakies doswiadczenia z motocyklami w Szwecji, to napiszcie jak one sa utrzymane (te wystawiane na sprzedaz) oraz jak dbaja o swoje maszyny Szwedzi. Byc moze warto zaplacic troche wiecej za sprzeta i kupic go tutaj (jesli jest pewnosc ze nie byl "bity" ani "po szlifie" i cudownie uzdrawiany w garazu. W Polsce zakup motocykla to prawdziwa rosyjska ruletka - duze smiertelne ryzyko.
Czekam na wypowiedzi i pozdrawiam.
  Profil uzytkownika: Julko     
pratsam


Wpisów: 2954
Od: 2007-03-01
2007-10-17 23:01
Witam.Z tego co mi wiadomo to nikt tutaj nie ryzykuje i raczej dba o swoj motocykl,nie ma tez mowy o odsprzedaniu komus jakiejs wadliwej maszyny.Przynajmniej w srodowisku ktore jest mi znane ludzie wkladaja w swoje maszyny duzo serca i kasy.Jesli kupowac motocykl to w jakims duzym salonie,najlepiej u dealera.Wtedy opcja ze kupisz cos niebezpiecznego jest naprawde znikoma.
  Profil uzytkownika: pratsam     
Pulpet
Hallunda


Wpisów: 79
Od: 2007-06-09
2007-10-18 23:02
Dodam jeszcze ze jesli nawet diler
kupi motorro rozbite od ubezpieczalni
to wszystkie elementy wymienia na nowe proste itd
przynajmniej te najwazniejsze no i zawsze salon daje 3-mce gwarancji wiec to tez pewna gwarancja niezlego kupna
ale i tak najlepiej wsio dokladnie obejrzec bo czasami cos przeoczyc potrafia albo nie chca tego widziec
potem trzeba sie nalatac zeby cos wyegzekfowac
jak potrzebujesz jakies porady odnosnie sklepow to pytaj kilka motorkow kupilem uzywanych glownie
AVA MC ale serwisowalem w roznych miejscach. Pozdrowiony.
  Profil uzytkownika: Pulpet     
Forum -> Auto-Moto -> Uzywane motocykle w Szwecji, zadbane czy nie?
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






PRACA (Brandbergen)
Poszukujemy pracownikow lub podwykonacow (VÅRBY)
Sprzatanie (Bandhagen)
brukarz - kostka granitowa (Knislinge )
Praca przy sprzataniu w Sztokholmie (Älvsjö)
Renovering av lägenheter- Stockholm (Stockholm)
PRACOWNIK ROBÓT NAZIEMNYCH (Sztokholm)
Städjobb- Stockholm (Stockholm)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 9 gości
oraz 0 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony