Odwiedzin 37815996
Dziś 1820
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Windows 98 na śmietnik od stycznia

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorWindows 98 na śmietnik od stycznia
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2003-12-12 15:38
http://www.idg.se/ArticleP ages/200312/12/20031212092123_CS/20031212 092123_CS.dbp.asp

Zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie w tym krótkim artykule:

Detta innebär en ökad risk för säkerhetsproblem, spår Assetmetrix, som råder användarna att koppla ur alla Windows 98-baserade datorer som är anslutna till Internet.
  Profil uzytkownika: kajetan     
ploc


Wpisów: 67
Od: 2002-12-07
2004-01-17 17:03
Juz sie Gates, po fali protestow, wycofal z tego pomyslu. Obiecuja support do 2006 roku. Na marginesie - niech ludzie przejda na Linuxa - nie beda miec problemu!
  Profil uzytkownika: ploc     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2004-01-17 19:44
Haha, jezeli ktos nie potrafi zabezpieczyc windowsa, to tak samo (albo bardziej) nie bedzie umial zabezpieczyc linuxa.
  Profil uzytkownika: kajetan     
mieszkot
Stockholm


Wpisów: 36
Od: 2002-07-14
2004-02-28 16:31
A po co wogole trzymac ze zlodziejami, dotowac ich oraz ich wirusy, tracic nerwy w skotek uzywania sprzetu, ktory wciaz sie psuje, gapic sie godzinami w brzydki "kwadratowy" swiat Billego Gie, czyli uzywac PC? Tak to bywa z kopiami, ze nie sa lepsze od oryginalu.
Ja pracuje w wiekszosci na McIntoshu, ktory nie dostaje wirusow i nie choruje rowniez na inne sposoby a pod czapka tez ma jasniej. Szybki, ladny i miekki, o dzwiecznym glosie, wielkich ekranie, niczym BLONDYNKA (tylko nie Szwedka przypadkiem).

PC kupilem wczesniej przez przypadek, bo nic lepszego w sklepie SIBA czy COMPUTERS CITY nie bylo. Ja zas nie mialem bladego pojecia o istnieniu McIntosha jak rowniez i PC, wiec bylo mi zupelnie wszystko jedno a spzredawca oczywiscie nie wtajemniczyl mnie, bo przeciez chcial sprzedac co mial.
Moj kolega za dlugo gadal z innym sprzedawca o czyms innym, prawdopodobnie o PROBLEMACH ZE SWOIM MALYM sprzetem, ktorego zwa PSION, a ktory chyba wowczas przestal istniec. Ja zas jakby grom stzrelil, podjalem decyzje w 3min. Potem wiele razy tego zalowalem.
Niewtajemniczonych odsylam np. do filmu lub ksiazki "PIRATES OF SILICON VALLEY". http://www.nextag.com/Pira tes_of_Silicon_Valley~196553z4znz400000zz 1z400000zpirate_of_silicon_valleyzmainz2



  Profil uzytkownika: mieszkot     
Forum -> Komputer i człowiek -> Windows 98 na śmietnik od stycznia
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 33 gości
oraz 2 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony