Odwiedzin 37815907
Dziś 1731
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - strona internetowa

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorstrona internetowa
syl33


Wpisów: 47
Od: 2005-12-17
2007-09-26 10:13
czesc, czy ktos pojalby sie zrobic mi strona internetowa? Prosta - glownie informacje kontaktowe.

Czy mozna miec strone, ktora moglabym rozbudowywac - tzn pracuje jako psycholog i na poczatek chcialabym tylko miec godz przyjec itd. Ale potem chcialabym miec np inormacje o roznych zaburzeniach, itd.

Sylwia 0708 - 57 07 09, Stockholm
  Profil uzytkownika: syl33     
syl33


Wpisów: 47
Od: 2005-12-17
2007-09-26 10:57
"pojalby sie" - mialo byc - "podjalby sie"
  Profil uzytkownika: syl33     
syl33


Wpisów: 47
Od: 2005-12-17
2007-09-27 10:56
juz nie aktualne (jak sie to pisze?)
Kajetan dziekuje serdecznie (i oficjalnie na forum za namaiary na mariodesign. DZIEKI, pa!
  Profil uzytkownika: syl33     
Mwolanski
Göteborg


Wpisów: 311
Od: 2007-07-11
2007-09-27 23:53
Jak by w mariodesign bylo za drogo to daj znac :) moge Ci pomoc


Moj e-mail: dator.juz.se@gmail.com

Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: Mwolanski     
syl33


Wpisów: 47
Od: 2005-12-17
2007-10-03 11:40
"...smakar det så kostar det"
  Profil uzytkownika: syl33     
hefajstos


Wpisów: 14
Od: 2007-03-01
2007-10-21 17:06
czesc , witam wszystkich. jest jedno pytanie , ktore mnie nurtuje .. czy wie ktos z was jak to jest z zalozeniem wlasnej strony w internecie czy musze gdzies wykupic miejscowke czy tez po prostu napisac wymyslic adres i mam swoj kawalek. jak to jest ? wiem ze placi sie za gotowce ale przeciez jest duzo narzedzi i mozna samemu...
  Profil uzytkownika: hefajstos     
warscom


Wpisów: 3
Od: 2007-09-27
2007-10-22 12:30
musisz miec swoj serwer na ktorym postawisz pliki np index.php, czyli strona startowa no i wykupiona domene
chybaz e wolisz miec stronke np na prv.pl wtedy tylko sie tam logujesz i masz od razu swoj kawalek sieci
  Profil uzytkownika: warscom     
Mwolanski
Göteborg


Wpisów: 311
Od: 2007-07-11
2007-10-22 17:23
Jest kilka firm udostepniajacych niewielka ilosc miejsca na serwerze bezaplatnie, nie ma w tym zadnych opcji typu bazy danych e-mail itp, ale na podstawowa strone - wizytowke to wystarczy. Opcji darmowych poddomen jest rowniez wiele, wiekszosc z nich ponosi za soba konsekwencje umieszczenia reklam itp. np. moja strona jest zamieszczona na darmowej domenie www.dator.juz.se i widac pojawiajaca sie reklame w prawym dolnym rogu.

Jezeli chcesz, moge Ci udostepnic miejsce na swoim serwerze, ale niestety konta Ci nie zaloze wiec pliki bys musial przerzucac przeze mnie. Moge Ci rowniez pomoc przy wyborze i zalozeniu domeny.

Jak cos to pisz dator.juz.se@gmail.com pomoge :)



  Profil uzytkownika: Mwolanski     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2007-10-22 18:09
Tu mozna miec za grosze. 12kr/miesiac ze 1Gb dysku, baze danych, nieograniczona ilosc kont mailowych, itd. itp.
http://www.one.com/

  Profil uzytkownika: kajetan     
hefajstos


Wpisów: 14
Od: 2007-03-01
2007-10-24 00:32
holerra skafander hehe. wielkie dzieki za pomoc. czyli wnioskuje.. indeks html juz prawie skonczony kupuje miejsce na serwerze publikuje tam swoja strone i jest dostepna w wiekszosci przegladarek..mam tam mozliwosc zalozenia ksiegi, ksiazke adresowa a zawartosc strony modyfikuje wedle wlasnego uznania tak? mam jeszcze jedna sprawe z muzyka w tle czy zaiks tez musi chapnac jakos sume jezeli zamiarem moim jest umieszczenie jakiegos utworu powiedzmy polskiego wykonawcy na mojej stronie? a moze ulozyc jakac wlasna muzyczke to w koncu i do tego narzedzia tez sie znajda.. kurde ten internet to jak drugi swiat tylko za szybka interes nie idzie tak bez niego a nie ma tak jak dobra reklama...moze znacie jakis program do klasycznej?? w kazdym badz razy jeszcze raz wielkie dzieki.
  Profil uzytkownika: hefajstos     
Mwolanski
Göteborg


Wpisów: 311
Od: 2007-07-11
2007-10-24 01:36
Z muzyka w tle bym sie nie przejmowal, jezeli nie bedzie to oryginalny i pelny kawalek, to nikt nie powinien sie czepic. Zreszta do tej pory sa tysiace stron z oryginalna muzyka do sciagniecia i nikt tego az tak nie sciga, zeby Tobie nagle za kawalek podkladu mieli cos zrobic.

Gorzej jak bys wrzucam na swoja strone klipy do sciagniecia ktore byly by jeszcze u Ciebie na serwerze.

Ze strona to tak jak pisales, wszystko mozesz sobie zalozyc, sa gotowe darmowe narzedzia na stronach, informacji o tworzeniu stron w internecie jest tez bardzo duzo.

Powodzenia
  Profil uzytkownika: Mwolanski     
Forum -> Komputer i człowiek -> strona internetowa
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 32 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony