Odwiedzin 37816063
Dziś 1887
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - roznica w podejsciu

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorroznica w podejsciu
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2007-09-09 04:58
przegladam sobie od czasu do czasu to forum i przypomnial mi sie watek o zrobieniu strony internetowej, roznica w myslenie, a tak mi sie za podobna wypowiedz oberwalo. co kraj to obyczaj, jak widac.
http://www.poradniksukces. com/jmainp/index.php?option=com_content&t ask=view&id=279&Itemid=1
  Profil uzytkownika: kanadolka     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2007-09-09 11:08
Twoja wypowiedz za nie byla nic a nic podobna do tego co zlinkowalas.
  Profil uzytkownika: kajetan     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2007-09-09 18:23
ja smiem twierdzic ze byla, rowniez pisalam ze zrobienie strony internetowej jest stosunkowo proste, za co niezle mi sie oberwalo od jakiegos pseudo webmastera. tylko o tym pisalam.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2007-09-09 21:36
ta... tylko ze w artykule jest napisane "zrobienie strony jest proste - zglos sie do profesjonalisty" a ty pisalas "zrobienie strony jest proste wystarczy podziubac w dreamweawerze". Tu jest ta roznica.
  Profil uzytkownika: kajetan     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2007-09-10 02:37
kajetan czy tobie tez sie juz to udzielilo, ze nie rozumiesz slowa pisanego, wyraznie jest napisane ze firmy hostingowe oferuja software do zrobienia statycznych stron internetowych, chyba rozrozniasz firme hostingowa od webmaster. co za brednie wypisujesz, yahoo ma hosting i oferuje bardzo prosty w uzyciu site bilder, IX webhosting oferuje program do robienia calkiem niezlych stron, ktory dzieciak potrafi obsluzyc, oferujac przy tym shoping cart.chlopie, wczytaj sie w to co jest napisane zamiast przeinaczac tresc.
a tak nawiasem, gdzie jest napisane w tym artykule zeby sie zwrocic do profesjonalisty...
  Profil uzytkownika: kanadolka     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2007-09-10 22:33
No przeciez mowie. Polecaja gotowe rozwiazania, gdzie profesjonalisci wykonali zarowno oprogramowanie jak i "templates", w ktore wystarczy tylko wpisac tresc.
Nikt nie mowi "odpal dreamweavera, zrob pare slices w photoshopie i bedziesz gosc".
  Profil uzytkownika: kajetan     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2007-09-11 03:02
toz to ja o tym pisalam, nie pisalam, ze trzeba sie uczyc dreamweaver, pisalam, ze aby zrobic prosta strone internetowa, to nie potrzeba w zasadzie zadnych umiejetnosci, chyba nawet podalam IX webhosting jako przyklad. nie pisalam o stronach dynamicznych, ale zreszta po pioruna ja sie tlumacze. kazdy widzi co chce widziec.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2007-09-11 10:30
http://www.poloniainfo.se/ forum/temat.php?temat=13727
  Profil uzytkownika: kajetan     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2007-09-11 10:31
A tak na marginesie, zrobilas juz ta strone?
  Profil uzytkownika: kajetan     
gites
Upplands Väsby


Wpisów: 161
Od: 2005-07-14
2007-09-11 11:32
[... pisalam, ze aby zrobic prosta strone internetowa, to nie potrzeba w zasadzie zadnych umiejetnosci ...]

Zgadzam się w 100% ... ale z małym "ale":
Kod HTML strony "generowanej" przez aplikacje/serwisy typu WYSIWYG, nigdy nie będzie tak optymalny jak w przypadku, gdy autor ma wiedzę o HTML i chęć spędzenia paru minut na przejrzenie kodu, dopieszczenie i wywalenie "kwiatków" (czasem nawet boski Dreamweaver jak coś wstawi to witki opadają). No ale jak napisałem... zgadzam się że stworzenie strony (prostej) w jakimkolwiek narzędziu nie wiąże się z posiadaniem wiedzy na temat HTML.
  Profil uzytkownika: gites     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2007-09-11 13:13
"[... pisalam, ze aby zrobic prosta strone internetowa, to nie potrzeba w zasadzie zadnych umiejetnosci ...]"

"Zgadzam się w 100% ... "


A ja sie nie zgadzam wogole. Zeby zrobic cokolwiek (moze oprocz kupy) potrzeba miec conajmniej podstawowa znajomosc tematu i jakies "umiejetnosci manualne". Obojetnie czy bedzie to zrobienie strony internetowej, narysowanie obrazka, napisanie podania o prace czy wystruganie lodki z kory.
Bo co to za argument, ze "kazdy potrafi", jezeli rezultatu nikt nie bedzie chcial ogladac.
  Profil uzytkownika: kajetan     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2007-09-14 04:54
i tu sie mylisz kajetan, moja pierwsza strone zrobilam nie majac zielonego pojecia o robieniu stron w site bilder yahoo hosting. byla sliczna, pomogla mi w wygraniu tej nagrody za najlepszy business concecpt, jak rowniez sprzedawalam przez nia kupe rzeczy przez dwa lata. wiec nie krytykuj bo nie masz racji i tyle. nie jeszcze nie dokonczyla mojego cacka, bo sie ucze flasha CS3, pozatym ja sie tym bawie, wiec mi sie nie spieszy.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2007-09-14 04:57
gites zgadzam sie, ze aby byc dobrym trzeba znac kod, troche sie z nim obylam. pozatym niektore zmiany duzo prosciej wprowadzac bezposrednio do kodu, np rozmiary nested tables. budowwanie stron jest bardzo zabawne, takie kreatywne.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
Forum -> Komputer i człowiek -> roznica w podejsciu
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 37 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony