Odwiedzin 37896176
Dziś 746
Niedziela 26 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - SILNIK

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorSILNIK
KRZYSZTOF_ZLOTYSTOK
visby


Wpisów: 5
Od: 2007-02-16
2007-02-16 19:00


PANOWIE OD MECHANIKI.MAM BMW520I I WLASNIE PROBLEM Z SILNIKIEM.NIE WIEM CO SIE DZIEJE ALE WLEWAM WODE DO CHLODNICY KTORA TERAZ JUZ BEZPOSREDNIO ZLATUJE DO MISKI OLEJOWEJ,CO MOZNA ZROBIC ZEBY JA CHÓCIAZ ODPALIC I WYWIEZC DO GDANSKA GDZIES DO WARSZTATU.MOZE KTOS COS PODPOWIEDZIEC CO ZROBIC.DZIEKI.
  Profil uzytkownika: KRZYSZTOF_ZLOTYSTOK     
zawa


Wpisów: 92
Od: 2006-10-14
2007-02-16 20:15
witam, oj to juz koniec, moim zdaniem zostal ci juz tylko hol, lub laweta, a napewno leci do miski??? a moze w bloku sa tzw. zaslepki moze ktoras walnela, jak nie to sorry najprawd. poszla glowica, oczywiscie moim zdaniem. z tego co wiem jest mozliwosc wstawienia auta na prom a w pl. sciagniecie przez kogos znajomego, nieplacisz za lawete,
  Profil uzytkownika: zawa     
KRZYSZTOF_ZLOTYSTOK
visby


Wpisów: 5
Od: 2007-02-16
2007-02-16 20:29
LECI WODA JAK Z KRANU.ALE JEST PROBLEM BO MIESZKAM NA GOTLANDI.MOZE WIESZ GDZIE SA TE ZASLEPKI BO JA NIE MAM KOMPLETNIE POJECIA.DWA LAT JEZDZILEM BEZ PROBLEMU I TERAZ MAM KLOPOT.CO ZROBIC ZEBY CHOCIAZ ODPALIL NA KROTKO ZEBY DO PROMU DOJECHAC.
  Profil uzytkownika: KRZYSZTOF_ZLOTYSTOK     
KRZYSZTOF_ZLOTYSTOK
visby


Wpisów: 5
Od: 2007-02-16
2007-02-16 21:04
MMAM PYTANIE DO PROFESORA ZAW-Y.MYSLE,NAJLEPIEJ BYLOBY WYMIENIC CALY SILNIK.ALE CZY TO JEST PROSTE I ILE MOZE TRWAC WYMIANA SILNIKA JESLI PRZYKLADOWO BYM ZALATWIL SILNIK.PYTALEM SZWEDA O REMONT I ZA GLOWE SIE ZLAPALEM.DLA MNIE NAJBLIZEJ DO GDANSKA.MOZE ZNASZ TAM JAKIS WARSZTAT ALBO NAMIARY CHETNIE KUPIE CALY SILNIK.POMOZ.A MASZ WEEKEND W NAJPIEKNIEJSZEJ WYSPIE W SZWECJI.KRZYSIEK.
  Profil uzytkownika: KRZYSZTOF_ZLOTYSTOK     
zawa


Wpisów: 92
Od: 2006-10-14
2007-02-17 19:23
wymiana silnika trwa ok. 1 max 2 dzionki,w zaleznosci od silnika, ale chyba taniej by bylo sciagnac glowice i zobaczyc co sie stalo, moze tylko uszczelka walnela, niestety nie jestem z Gdanska i nieznam tam nikogo,
  Profil uzytkownika: zawa     
VISBY


Wpisów: 3
Od: 2007-02-17
2007-02-17 21:19
PANIE ZAWA,WLASNIE ZALATWILEM GLOWICE I ZALOZYLEM PASEK USTAWILEM JAK W KSIAZCE PISZE I DUPA.SILNIK PALI ALE SIE GRZEJE SZYBKO.OCZYWISCIE ODCZEKALEM BO CHODZILO MI O ODPALENIE JEJ,ALE PONOWNIE WLALEM WODE DO CHLODNICY I TO SAMO.WODA SPADA DO MISKI.KURWA ALE KTOREDY,NIE MAM POJECIA.
  Profil uzytkownika: VISBY     
zawa


Wpisów: 92
Od: 2006-10-14
2007-02-17 22:13
no to cos nie tak, mysle ze zostala wymieniona uszczelka pod glowica??? a czy glowica ta druga byla szlifowana??? to musi byc cos zwiazane z glowica, uszczelka, ze woda dostaje sie do oleju, a moze przegrzales silnik i walna gdzies blok, no niewiem sam tak mozna se gdybac.
  Profil uzytkownika: zawa     
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2007-02-18 19:07
KRZYSZTOF_ZLOTYSTOK posluchaj mam ziomka w gdyni wymienie tobie silnik za max 500 zl . jak woda leci jak z kranu to napewno nie jst uszczelka . w polsce nie ma problemu z transportem zawsze ktos ciebie zaciagnie jaki ty masz silnik w tej bejcy IE ? czy zwykla 12 ?
  Profil uzytkownika: technics     
Forum -> Auto-Moto -> SILNIK
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Praca Rusztowania (Stockholm/Katowice )
Mechanik samochodowy (Haninge)
Sprzatanie (Tensta)
Violas Team AB (Sztokholm)
Malarz - szpachlarz (Sztokholm)
Firma sprzatajaca - Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Praca (Goteborg )
Sprzatanie (Tystberga )
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 17 gości
oraz 1 użytkowników.


Żart na stronę
W PL działała zorganizowana grupa przestępcza?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony