Odwiedzin 37806173
Dziś 2497
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: Zdrowie, moda i uroda - Czy ktos stosowal Adipex

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorCzy ktos stosowal Adipex
Skane


Wpisów: 3
Od: 2007-02-08
2007-02-08 21:15
Kiedys stosowalam Xenical,a o Adipexie niewiele wiem.Tak go krytykuja dzis na TVN,ale na forach pisza zupelnie inaczej ze jest skuteczny i nie ma ubocznych skutkow.
  Profil uzytkownika: Skane     
Leszek B.


Wpisów: 1718
Od: 2004-08-02
2007-02-08 22:04
ja stosuje apap - mimo, ze krytykowali ostatnio na polsacie ...
  Profil uzytkownika: Leszek B.     
figa
lomza


Wpisów: 25
Od: 2004-07-27
2007-02-09 10:31
sluchaj drzyzgi to "bedziesz w niebie"!Popatrz na nia uwaznie-----jest po drugim porodzie a jak wyglada???Po pierwszym bylo widac faldki tluszczu , twarz jak ksiezyc w pelni a teraz?? Nic doslownie nic! czy przy dwojce dzieci tak sie wyglada???nastepnie jesli polski lekarz wypisuje recepte na Adipex i ktos realizuje w czechach--to jak mozna mowic o narkotykach???(juz nie wspominam o tym Urbanskim policjancie (wylazl na plecach na wierzch na plecach aktorki? z Tanca gwiazd)IDIOTKE DRZYZGA zrobila z siebie!!!.Jest srodek o nazwie Lindaxa takze czeski (nasza Meridia) -- czekam , kiedy znow zaczna szczekac jak wsciekle psy "NIE MOZNA ,NIE DOBRE"------------------- DRZYZGA PODEJRZEWAM ZROBILA TEN PROGRAM NA ZLECENIE !!! , ZLECENIE FIRM FARMACEUTYCZNYCH!!! i to jej napisalam prosto w twarz.
  Profil uzytkownika: figa     
znaczek


Wpisów: 26
Od: 2006-12-04
2007-02-09 11:13
Znam Xenical, bo moja byla dziewczyna ciagle na tym chodzila i nie bylo to przyjemne. Zastanawiam sie dlaczego wy kobiety ciagle musicie sie odchudzac? Dlaczego chcecie byc male, zasuszone i bez piersi.
Jesli odchudzacie sie z powodu waszych facetow to zle, bo tacy co mowia ze kobieta ma byc szczupla i zgrabna leca tylko na image i nic innego, wiem cos o tym, sam kiedys chcialem miec kobiete na pokaz i zakonczylo sie tym, ze nie mialem o czym z nia rozmawiac bo jak kobieta ktora caly czas mysli o swoim wygladzie, wadze, ciuchach, figurze ma miec czasu na dbanie o prace i jako taka wiedze o swiecie?
Piekniejsza jest zreszta kobieta, ktora dobrze sie czuje ze swoim wygladem i ekstra kilogramami niz taka z figura modelki co ciagle patrzy czy w poblizu przypadkiem nie ma konkurentki, ktora wazy jeszcze mniej.
  Profil uzytkownika: znaczek     
monilka
Finlandia


Wpisów: 6493
Od: 2003-06-02
2007-02-09 11:44
Znaczku
  Profil uzytkownika: monilka     
ewamalmö
Malmö


Wpisów: 70
Od: 2007-01-24
2007-02-09 11:55
Zgadzam sie z Toba Figa calkowicie.Tez tak myslalam. Polecam forum kafeteria http://f.kafeteria.pl/tema t.php?id_p=3129479 tam zdania sa podzielone jednak wiekszosc zazywajacych Adipex jest zadowolona.
  Profil uzytkownika: ewamalmö     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2007-02-09 12:47
A co wiecie na temat Acomplia?

http://www.apoteket.se/apo teket/jsp/polopoly.jsp?d=3172&ProductSKU= 227556&prodinfotype=&showBuy=false&action =showProdInfo
  Profil uzytkownika: iza     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2007-02-09 13:42

znaczku pisz jak najwiecej moze pomoze,


kiedys mieszkalam z gejem i on sie odchudzal, do tego byl chemikiem, wiec znal sie na tym co bylo napisane na opakowaniu, i wybral takie jakies pastylki, ktore powiekszaly sie w zoladku. I po ktorych nie bylo sie glodnym. Ale do tego, bardzo dbal o to zeby w jedzieniu bylo wszystko potrzebne organizmowi.
I naprawde schudl, a byl w stanie do tego normalnie funkcjonowac.
Stracilam z nim kontakt, ale to sie dzialo w Szwecji wiec gdzies chyba mozna znalezc infomacje o tych pastylkach. Jego zdaniem najmniej ingerujacych w organizm.
  Profil uzytkownika: karolina68     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2007-02-09 14:45
"jakies pastylki, ktore powiekszaly sie w zoladku. I po ktorych nie bylo sie glodnym"

tego pelno jest na rynku. wiele jest z chityna.
slabo dziala...
  Profil uzytkownika: iza     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2007-02-09 17:45
Ja już to chyba opisałam wcześniej, ale mogę na wszelki wypadek jeszcze raz, może akurat ktoś zmądrzeje.
Otóz znam jedną dzieczynę, którą facet zdołował i na poprawę humoru postanowiła się odchudzic. Poszła do lekarza i po długich namowach dostała coś o nazwie Meridian czy jakoś podobnie. Schudła, ale przy okazji zaszła w ciążę, znowu utyła i po ciąży znowu zaczęła się odchudzac. Wiem że lekarz nie chciął jej dac tego Meridian, (bo ona gruba wcale nie była, tak rozmiar 38-40 ale pewnie marzyła o 34) więc pewnie znalazła coś innego.
Po trzech miesiącach zostały z niej skóra i kości, dosłownie, tłuszczu wcale nie miała. Nie wiem czy wy wiecie co to oznacza nie miec tłuszczu na ciele, trzeba to na własne oczy zobaczyc. Po jakimś czasie wypadły jej włosy, brwi i odpadły wszystkie paznokcie.
Skóra (ta bez tłuszczu) wisi jej wokół pasa, tak, że jak zakłada swoje jeansy w rozmiarze 25 to musi upchac w nie fałdę skóry (moze ja zawinąc w rulonik) a kazdego kto ją widzi zbiera na mdłości. Dziewczyna ma teraz chyba 25 lat, i zmarowany organizm na całe życie.
Naprawdę tego chcecie?
  Profil uzytkownika: maggie     
Skane


Wpisów: 3
Od: 2007-02-08
2007-02-09 18:30
To sa skrajne przypadki bezmyslnego odchudzania sie,efektu jo-jo i ponownego odchudzania.Oczywiscie sie zdarzaja,nikt tego nie kwestionuje.Z tym ze wiecej jest osob zadowolonych niz tych ktore sobie zaszkodzily.Proponuje poczytac to co zamiescila wczesniej ktoras z forumowiczek http://f.kafeteria.pl/tema t.php?id_p=3129479
Sa tam zdania podzielone jak to na forum,ale mozna sobie na podstawie tego wyrobic wlasne zdanie.
I oczywiscie najwazniejsze "umiarkowanie" we wszystkim co robimy,nie nalezy popadac w skrajnosci,jak opisana przez maggie dziewczyna.
  Profil uzytkownika: Skane     
figa
lomza


Wpisów: 25
Od: 2004-07-27
2007-02-10 09:39
Acomplia - o niej uslyszlam nie dawno ale jest cholernie droga! Na forum kafeterii jest o niej dosc długi watek , tam zajrzyj. Sprawdze ile kosztuje w UK , byc moze jest tansza -wiele sklepow oferuje srodki odchudzajace , Angielki to wieloryby w porownaniu z Polkami))))) i dlatego tam czuje sie doskonale ))) Uparlam sie na Lindaxę poniewaz na codzien mam kontakt z Czechami i jednego z nich matula odchudza sie owym specyfikiem, w ciagu miesiaca schudla 5-6 kg , więc uwazam ze to odchudzanie bezpieczne. W POLSCE byl dostepny ISOLIPAN i MAZINDOL srodki skuteczne i tanie I STAL SIE CUD -SZKODLIWE!!! ale produkcja trwa dalej na eksport np. ROSJA !! to tam nie sa szkodliwe? czy to trucie ROSJANEK w" ramach walki klasowej?" Jak narazie nie mam zadnej odpowiedzi od naszej gwiazdy EWY DRZYZGI
  Profil uzytkownika: figa     
ugrzeczniony


Wpisów: 1366
Od: 2007-01-18
2007-02-10 12:27
a co zlego jest w naszej rodzimej i wypróbowanej lewatywie?
  Profil uzytkownika: ugrzeczniony     
dr.wal


Wpisów: 717
Od: 2005-03-18
2007-02-11 08:34
ugrzeczniony

Wpisów: 132
Od: 2007-01-18 2007-02-10 12:27

a co zlego jest w naszej rodzimej i wypróbowanej lewatywie

ci co "niewypróbowali" na biochemi jada !

  Profil uzytkownika: dr.wal     
Ronj@


Wpisów: 7627
Od: 2006-08-16
2007-02-11 22:06
Czy dla 5-6 kg na miesiac warto truc sie lekarstwem, ktore powinno byc dopasowane do organizmu?
Chcecie kupic medykament, ktory powinno uzywac sie pod scisla kontrola lekarza.
5-6 kg to norma miesieczna przy zwyklym rozsadnym jedzeniu i troche ruchu, to zadna rewelacja moje panie!
Osiagniecie to bez trucia sie.
W przypadku odchudzania sie nie ma nic na skroty....trzeba zaczac od glowy nie od zoladka.
  Profil uzytkownika: Ronj@     
gigge


Wpisów: 8515
Od: 2002-07-27
2007-02-12 08:53
W przypadku odchudzania sie nie ma nic na skroty....trzeba zaczac od glowy nie od zoladka

Ronj@ Haslo miesiaca!
  Profil uzytkownika: gigge     
janne1


Wpisów: 3638
Od: 2004-04-06
2007-02-12 10:44
99.99% problemow z odchudzaniem tkwi w glowie milych pan a nie gdzie indziej
  Profil uzytkownika: janne1     
ivol


Wpisów: 1
Od: 2008-10-03
2008-10-03 13:02
[Wpis wykasowany przez Moderatora (piotrek7878)]
  Profil uzytkownika: ivol     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2008-10-03 16:17
[Wpis wykasowany przez Moderatora (piotrek7878)]
  Profil uzytkownika: bolek1970     
Diablica77


Wpisów: 1
Od: 2008-10-01
2008-10-11 09:48
[Wpis wykasowany przez Moderatora (piotrek7878)]
  Profil uzytkownika: Diablica77     
justysx80
goteborg


Wpisów: 13
Od: 2007-11-09
2008-10-11 15:19
witam
ja stosowalam adipex i powiem ze efekty sa....
chudnie sie szybko...ale jednek przy stosowaniu tych tabletek trzeba sie skonsultowac z lekarzem...
czasami sie zle czulam stosujac je...jak rowniez trzeba je brac rano poniewaz nie jestes senna po takich tabletkach i czujesz sie jakbys dostala jeden wielki strzal energii...oczywiscie w polsce tych tabletek nie dostaniesz...
choc moze nie jestem pewna...
ale po takim odchudzaniu na takich tabletkach przyznam szczerze ze wole ograniczyc jedzenie i zaczac cwiczyc niz sie truc zawsze jednak to jakos wplywa na nasze zdrowie...
pozdrwiam
  Profil uzytkownika: justysx80     
adipex.tanio


Wpisów: 1
Od: 2008-11-06
2008-11-06 17:03
[Wpis wykasowany przez Moderatora (iza) Zanim napiszesz, przeczytaj regulamin]
  Profil uzytkownika: adipex.tanio     
Weterynarzyca


Wpisów: 803
Od: 2008-04-18
2008-11-06 17:15
"KUPUJ TYLKO U WIARYGODNYCH SPRZEDAWCÓW"- kpisz czy o drogę pytasz?
  Profil uzytkownika: Weterynarzyca     
kiniab6


Wpisów: 1
Od: 2009-03-07
2009-03-07 18:58
Witam wszystkich.
Osobiście stosowałam Adipex. I tak jak każdy organizm jest inny,tak samo na każdego może inaczej działać ten lek. Osobiście sobie bardzo chwale ten ADIPEX. Nie mam wsobie tyle zaparcia aby schudnąć i mi naprawdę on pomugł.A już piszę jak się czułam: na początku człowiek jest bardzo mocno pobudzony,ma mnustwo energi, występowało na początku brak snu. ja to nazywam złodziej energi z następnych dniale jesteś wesoły,rozmowny i wcale się zle nie czułam. a brałam go w godzinach równo codziennie o12.00. Głodu wogóle nie czułam, zero! Lecz w trakcie kuracji organizm się przyzwyczaja do leku i nie działa,więc go odstawiam i nastawiam się psychicznie aby dalej ciągnąć diete i wracam do Adipexu tak po 1m-c. piszę cały czas o kuracji 1m-c. czyli 30kapsułek. Natomiast tak jak na początku wspomniałam na każdego nie działa. Ja sobie go chwale w 100% lecz moje niektóre znajome wolą Meridie bo mówią,że Adipex nie działa. A u mnie jest odwrotnie: na mnie Meridia nie działa...
  Profil uzytkownika: kiniab6     
isKraMc


Wpisów: 301
Od: 2007-03-01
2009-03-09 09:33
Ja bralam meridie ,najpierw dzialala a puzniej juz nie heh niewiem jaka ma byc na to regula ale nawet jesli ktos zamierza bardzo zrzucic kilogramy to bez cwiczen i tak sie nie obejdzie ,chyba ze chce miec worek zamiast skory. Pozatym biorac meridie pierwszy raz jezdzilam godzinke dziennie na rowerku stacjonarnym ,jak ja bralam drugi raz to mialam lenia i mi sie nie chcialo ,zastanawiam sie teraz czy to meridia mi pomogla za pierwszy razem czy to ten rowerek.

Adipex jest silniejszy od meridii moze miec bardzij natezone dzialanie i skutki uboczne typu bezsennosc ,suchosc w ustach,dreszczei nadpobudliwosc w pierwszych dniach moga byc dosyc ciezkie.
  Profil uzytkownika: isKraMc     
Wiola 1225
Billinge


Wpisów: 38
Od: 2009-03-05
2009-03-09 09:36
Ja stosowałam Meridię ponad rok temu, przy 1 opakowaniu byłam wniebowzięta....przy 2 zaczęły mi wypadać włosy garściami,tak że do dzisiaj moje włosy dochodzą do siebie, mimo stosowania wszystkiego co jest na rynku wpływające na kondycje włosów nie wyglądają dobrze....no i oczywiście waga powróciła...ale wiem też, że moje koleżanki nie miały tego problemu, za to inne min. agresja. Każdy organizm jest inny
  Profil uzytkownika: Wiola 1225     
isKraMc


Wpisów: 301
Od: 2007-03-01
2009-03-09 11:44
z wlosami tez mialam problem z tym ze ja uwazam ze wlosy nie koniecznie zaczynaja wypadac po meridii raczej po samym procesie zbyt szybkiej utraty wagi, poprostu oslabiaja sie wytwory skorne jak i sama skora
  Profil uzytkownika: isKraMc     
Wiola 1225
Billinge


Wpisów: 38
Od: 2009-03-05
2009-03-09 14:50
później jak przeczytałam dokładniej w ulotce o skutkach ubocznych to jest tam napisane że może wystąpić łysienie....więc doszłam do wniosku że wolę być ciutkę grubszą z włosami niż szczuplutką bez włosów....jak bym była baaaardzo gruba to może bym wybrała łysienie, ale ja chciałam zgubić ok 8 kg, więc dałam spokój
  Profil uzytkownika: Wiola 1225     
Forum -> Zdrowie, moda i uroda -> Czy ktos stosowal Adipex
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie na dzis / transport (Södertälje)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Firma Sprzątające (Helsingborg)
FIRMA SPRZATAJACA (VÄNDELSÖ)
Dam Pracę (Värmdö )
Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 37 gości
oraz 1 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony