Odwiedzin 37815783
Dziś 1607
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - jaka predkosc wybrac.

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorjaka predkosc wybrac.
moniczkapl


Wpisów: 10
Od: 2006-02-15
2006-12-15 03:29
witajcie moze ktos mi doradzi chce zrobic niespodzianke chlopakowi i zalozyc mu internet ale nie mam zielonego pojecia jaki wybrac abonament chodzi tu o predkosc wiem ze napewno bedzie sciagal muzyke i inne rzeczy jestem zdecydowana na COMHEM o to ich oferta; prosze pomozcie small 250, small 2mb, small 2/2mb, medium8mb, medium8/8mb, large24mb, large24/8 dzieki wielkie kochani i WESOLYCH SWIAT POZDRO
  Profil uzytkownika: moniczkapl     
gigge


Wpisów: 8515
Od: 2002-07-27
2006-12-15 09:29
Medium8/8mb jest dobra alternatywa.
  Profil uzytkownika: gigge     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2006-12-15 11:55
jesli mozesz to zamow sobie tdc.
http://www.tdc.se/
maja swietne ceny i wielu moich znajomych jest bardzo zadowolonych. 28Mbit kosztuje 149:- /mies. w kampanii.

mozesz wytestowac online czy mozesz ich miec czy nie
"Fyll i ditt telefonnummer för att se vilka tjänster vi kan leverera till dig."

Ja mam comhem Large 24 Mbit i jestem bardzo niezadowolona!
  Profil uzytkownika: iza     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2006-12-16 11:34
Mi tez sie wydaje ze 8/8 jest ciekawa alternatywa.
Daje mniej wiecej rowna szybkosc w obie strony. Z tymi wszystkimi 24/1, czy 28/1 to mozna szybko sciagac, ale powoli wysylac, wiec zbyt dobrze to nie dziala jak sie duzo sciaga i wysyla na raz (powolna szybkosc wysylania blokuje sciaganie, wiec sciaganie tez idzie powoli).

PS. Moi znajomi ktorzy maja Comhem nie narzekaja na polaczenie, wrecz przeciwnie namawiaja mnie zebym zmienil na Comhem.
  Profil uzytkownika: kajetan     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2006-12-17 12:02
Od kiedy UPC zosytalo wykupione przez Com hem to notorycznie mam problemy z internetem. Zwlaszcza w weekendy...

Dodzwonienie sie do support to jakas godzina, a i tak jakas pindzia odbiera i mowi ze ona nie wie o co chodzi bo u niej wszystko jest ok...
  Profil uzytkownika: iza     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2006-12-17 16:50
Kajetan , a jak to jest z szybkością adsl, jeśli chodzi o miejsce zamieszkania ? Mieszkam na wsi, w domu oddalonym o 500 metrów od najbliższego zabudowania i 1 km od większego skupiska. Wybrałem opcję 8mb w Telia. Stwierdziłem, że w moich warunkach to i takiej prędkości raczej nie osiągnę, a inne to wogóle nie mają sensu, bo pewnie linie stare itp. Czy te rzeczy mają wpływ ? Czy na przykład w centrum Sztokholmu można realnie uzyskać 8-24 mb ?
  Profil uzytkownika: bolek1970     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2006-12-18 04:29
Mysle ze tak. Ja mam VDSL (taki stary wynalazek, szybszy niz dawne ADSL), i mam 8 spokojnie. Czasem sie zdarzy szybciej nawet. 24 podobno tez dziala, ale trzeba naprawde mieszkac blisko stacji telefonicznej. Jak to dziala przez telewizje kablowa nie mam pojecia, ale kolega mowil ze jest bardzo zadowolony.
  Profil uzytkownika: kajetan     
gigge


Wpisów: 8515
Od: 2002-07-27
2006-12-18 09:20
Ja kiedys testowalem jaka predkosc moge osiagnac przez ADSL i wyszlo, ze gdziec srednio 18Mbit.
Normalnie to uzywam przez kablowke ale patrzylem na inne alternatywy. Przez kablowke dziala bez zarzutu. czasami tylko da sie wyczuc spowolnienie w piatki wieczorem. Zastanawialem sie dlaczego wlasnie wtedy ale doszedlaem do wniosku, ze to nie wina polaczenia ale wtedy wlasnie wlacza mi sie antywirus i gruntownie przeszukuje system. ).
  Profil uzytkownika: gigge     
Forum -> Komputer i człowiek -> jaka predkosc wybrac.
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Prace w firmie sprzątającej (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 32 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony